Lipoliza iniekcyjna - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Lipoliza iniekcyjna

Informacje

Czas trwania:
od 30 do 60 min
Cena:
500 - 2000 zł
Części ciała:
boczki, brzuch, owal i podbródek, talia
Inwazyjność:
medycyna estetyczna

Szybka i skuteczna metoda usuwania miejscowo zlokalizowanych komórek tłuszczowych!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Borykasz się z problemem: - podwójnego podbródka, - nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach, udach, biodrach, - zlokalizowanej poniżej żeber tkanka tłuszczowa; w okolicy tricepsu, kolan i pach - tłuszczaków Marzysz o tym by precyzyjnie wymodelować sylwetkę i szukasz alternatywy dla liposukcji chirurgicznej. Poszukujesz zabiegu, który poradzi sobie z redukcją tkanki tłuszczowej ale jest niedrogi i bezpieczny.

Efekty

  • Redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza polega na praktycznie bezbolesnym wstrzyknięciu Lipostabilu (roztwór fosfatydylocholiny) – substancji bezpiecznej, gdyż naturalnie występującej w organizmie, powodującej rozkład tłuszczy złożonych na prostsze, które następnie transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu.

Lipoliza to także skuteczny sposób na redukcję cellulitu.

Ponieważ skóra stopniowo i naturalnie wraz z zanikiem tkanki tłuszczowej dopasowuje się do nowych kształtów, prawidłowo wykonana lipoliza iniekcyjna skutecznie modeluje sylwetkę bez ryzyka powstania nierówności. Zabieg ten, szczególnie polecany jest dla osób posiadających tzw. „podwójny podbródek” oraz nagromadzoną tkankę tłuszczową w różnych częściach ciała, takich jak bryczesy, uda wewnętrzne, talia, brzuch, plecy, okolica kolan.

Chociaż bezpośrednio po zabiegu pojawiają się obrzęki, zaczerwienienia, a czasami siniaki, czy punktowe krwiaki, to lipoliza jest zabiegiem o wiele mniej inwazyjnym od liposukcji i nie wyłącza z codziennego funkcjonowania.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty są zależne od ilości  i grubości nagromadzonej miejscowo tkanki tuszczowej, w przypadku cellulitu od stopnia jego zaawansowania. Zazwyczaj  pełne efekty zauważalne są po ok 3 tyg od zabiegu.

W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy jeden zabieg, w innych zalecana jest seria 2-4 zabiegów, kiedy to średnio zauważamy utratę ok 4-5 cm w obwodzie, w miejscu podania preparatu (!)

 

Zalecenia

Bezpośrednio po zabiegu, w miejscach podania preparatu może pojawić się lekki świąd, opuchlizna i zaczerwienienie
Dolegliwości te  są normalną reakcją organizmu i na ogół ustępują samoczynnie pd 2-3 dniach. Można też zmniejszyć dyskomfort  zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciwbólowe.
W celu zoptymalizowania efektów liposukcji iniekcyjnej, polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, np. LPG Endermologie, Cosmosoft, Wonder Shape by przyśpieszyć i ułatwić organizmowi usuwanie zbędnych komórek tłuszczowych.

Zastanawiasz się czy Lipoliza iniekcyjna to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa