Witaj
w Beauty ClubBeauty Club to program lojalnościowy Kliniki La Perla.

Dołacz do niego, aby zyskać następujące korzyści:

  1. 1Twoje zakupy w naszych placówkach wracają do Ciebie w formie równowartości 10% wpłaconej kwoty do wykorzystania na kolejne beautyclub.
  2. 2Otrzymujesz możliwość korzystania z bardzo atrakcyjnych promocji w naszych klinikach, skierowanych wyłącznie do członków Beauty Club.
  3. 3Karta Beauty Club upoważnia także do korzystania ze zniżek i promocji u naszych prestiżowych partnerów.

Skontaktuj się z nami, aby dołączyć do klubu:

telefon: 784 066 278,       email:

Rekomendacje gwiazd

  • Anna Mucha
  • Weronika Rosati
  • Paulina Smaszcz-Kurzajewska
  • Małgorzata Socha
  • Karolina Szostak

Anna Mucha

Znana aktorka jeszcze kilka lat temu najczęściej pokazywała się w golfie i dżinsach. Po swojej słynnej metamorfozie w Klinice La Perla, stała się symbolem seksu i regularnie pojawia się na listach najbardziej seksownych Polek.

Idealnie wymodelowane ciało zawdzięcza ćwiczeniom oraz swoim ulubionym zabiegom – m.in. LPG Endermologie czy Proshock Ice. Do jej ulubionych zabiegów na twarz należy zabieg Zaffiro, który ujędrnia i odmładza skórę. Dodatkowo, Anna Mucha relaksuje swoje ciało i duszę korzystając z zabiegów SPA w naszych placówkach w Zakopanem, Warszawie lub Józefowie.

Weronika Rosati

Niezwykle utalentowana polska aktorka, ceniona zarówno w kraju, jak i za granicą. Autorka felietonów o tematyce filmowej. Zawodowo związana głównie z Warszawą i Los Angeles.

Weronika niedawno została mamą. W Klinice La Perla, jeszcze podczas ciąży, korzystała z autorskich rytuałów SPA, stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach przyszłych mam. Teraz jej ulubionym zabiegiem jest oczyszczająco-regenerująca Hydradermabrazja.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, a także dyrektor ds. komunikacji i PR oraz rzecznik prasowy w spółce operatora platformy NC+. Jako kobieta przed laty przeszła niezwykłą metamorfozę swojego wyglądu.

W Klinice La Perla ceni sobie atmosferę i specjalistów. Docenia zabiegi szybkie ze spektakularnym efektem, dlatego wybrała m.in. Z energią i entuzjazmem prowadzi warsztaty z komunikacji, stając się inspiracją dla kobiet.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej cenionych młodych polskich aktorek. Zawdzięcza to zarówno talentowi, jak i niebanalnej, subtelnej urodzie.

Co prawda figury mogłaby jej pozazdrościć większość kobiet, jednak pani Małgorzata przekonuje, że medycyna estetyczna to nie tylko korygowanie niedoskonałości, ale także profilaktyka. Dlatego stosuje zabiegi Accent Ultra V Shape dzięki którym ma pewność, że jej sylwetka jeszcze przez długie lata pozostanie szczupła i zgrabna. Wszelkie ewentualnie niedoskonałości skóry pomaga jej zredukować nieinwazyjny laser Alma Harmony XL pod okiem naszych najlepszych specjalistów.

Karolina Szostak

Dziennikarka sportowa i jedna z najseksowniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Swoją niesamowicie kobiecą sylwetkę, poza dietą, zawdzięcza zabiegom modelującym ciało - SculpSure, który wypala ok. 25% tkanki tłuszczowej w 25 min oraz drenażom medycznym Icoone. Do codziennej pielęgnacji skóry poleca kosmetyki Beauty Box by Klinika La Perla.

Placówki

Jesteśmy w aż 5 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Warszawa

Łowicka
Wilcza
Panorama
SPA Warszawa
SPA Józefów
Klif

Kraków

SPA Kraków

Rzeszów

SPA Rzeszów

Bolesławiec

Bolesławiec

Lake Hill

SPA Lake Hill

telefon:

e-mail:

godziny otwarcia: