Kalina Ben Sira - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Kalina Ben Sira

Założycielka i Prezes Klinik La Perla. Świetnie zna potrzeby i marzenia Kobiet i Mężczyzn, dzięki czemu z pasją i z oddaniem, już od kilkunastu lat, realizuje misję pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą, niezależnie od wieku.

Zobacz stronę Kaliny Ben Sira
Kalina Ben Sira

Z wykształcenia – humanistka. Absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellnes i spa, a także szkół kosmetycznych.

Kalina Ben Sira stworzyła sieć Klinik, które wiodą prym w kosmetyce, medycynie estetycznej i Hi-tech; są gwarancją tego, co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które transportuje na rynek polski. To właśnie ona decyduje o być, albo nie być najbardziej luksusowych produktów, urządzeń, rozwiązań medycyny estetycznej czy chirurgii w Klinice La Perla, które wcześniej dokładnie testuje i sprawdza. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług ekskluzywnych Klinik.

“Kocham wyzwania i wciąż stawiam sobie nowe cele. Jak często powtarzam, ja właściwie nie marzę, ale planuję”

Klinika La Perla to nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu skuteczne metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową.

Młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z najważniejszych elementów, który zawsze pozwala czuć się pewnie i komfortowo. Warto dbać o siebie wykorzystując do tego najlepsze dostępne na rynku urządzenia i metody – właśnie takie proponuje Klinika La Perla. Kalina Ben Sira tworzy markę, która jest liderem w branży Beauty.

Współpracuje z najlepszymi specjalistami – pragnie być wzorem dla konkurencji i sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom, swoich Klientów.

Od 2018 roku Kalina Ben Sira prowadzi autorską audycję “Cztery strony piękna” w Chillizet. W każde niedzielne popołudnie spotyka się z inspirującymi gośćmi oraz prowadzi niebanalne rozmowy o pięknie i fascynujących miejscach.

Swoją wiedzą i doświadczeniem Kalina Ben Sira dzieliła się również z widzami „Pytania na śniadanie” w TVP oraz Polsat Cafe, gdzie była gospodarzem programu „7 życzeń”. Obecnie wypowiada się także jako ekspert do spraw urody w programach „Kawa czy herbata” (TVP1) oraz „Dzień Dobry TVN”, a także w wielu polskich magazynach, np. „Mamo To Ja”, „Uroda”, „Gala”. Prowadzi również zajęcia ze studentami kosmetologii oraz lekarzami – słuchaczami podyplomowych studiów medycyny estetycznej w Warszawskiej Akademii Medycznej.

“Sport nauczył mnie ogromnej systematyczności, która bardzo przydaje się w biznesie”

Sport, a szczególnie bieganie towarzyszy prezes Kalinie Ben Sira od lat. W tej dziedzinie życia także wyznacza sobie coraz to nowe cele. Bierze udział w wyjątkowo wymagających imprezach sportowych – uczestniczyła w ekstremalnym biegu na pustyni – Runmegeddon Sahara oraz w niezwykle trudnym biegu górskim – Runmegeddon Kaukaz. Niestraszny był dla niej nawet 24-godzinny maraton spinningu w Portugalii, który również zaliczyła.

Kalina Ben Sira była finalistką drugiej edycji konkursu organizowanego przez Radio PiN i BRE Bank “Sukces pisany szminką – Bizneswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody “Kobieta z pasją… która potrafi” przyznanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski została Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet. W tym samym roku otrzymała również Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik. W roku 2015 Klinika La Perla znalazła się na prestiżowej liście The Book of List. W 2016 marka La Perla otrzymała nagrodę Srebrnego Bizona Biznesu oraz SPA Prestige Awards dla najlepszego luksusowego SPA, a Kalina Ben Sira indywidualnie Lwice Biznesu a także nagrodę Manager Roku od Beauty Inspiration.

Wideo

Placówki

Jesteśmy w aż 8 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Warszawa

Klif
Łowicka
Wilcza

Kraków

Kraków

Rzeszów

SPA Rzeszów

Bolesławiec

Bolesławiec

Lake Hill

SPA Lake Hill

Lubin

Lubin

Żubrówka

SPA Żubrówka

Poznań

Poznań

telefon:

e-mail:

godziny otwarcia:

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X