Plastyka powiek - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Plastyka powiek

Informacje

Czas trwania:
30-75 minut
Cena:
4500 - 9900 zł
Części ciała:
okolice oczu
Inwazyjność:
Chirurgia plastyczna
Dostępność:

Ten zabieg trwale odmłodzi Twoje spojrzenie!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Zmagasz się z opadaniem powiek i nadmiarem skóry w tej okolicy. Chcesz wygładzić dolinę łez. Szukasz metody na odmłodzenie spojrzenia.

Efekty

  • Poprawa wyglądu okolic oczu
  • Redukcja doliny łez
  • Redukcja opadających powiek

O zabiegu…

Celem operacji przeprowadzanej na powiekach górnych i dolnych jest uzyskanie ładnego wyglądu oka, usunięcie przepuklin tłuszczowych oraz uzyskanie prawidłowego napięcia skóry na powiekach. Dzięki zabiegowi pacjentka zyskuje wyraźnie młodsze i bardziej promienne spojrzenie.

Plastyka powiek dolnych
Celem operacji przeprowadzanej na powiekach dolnych jest przywrócenie napięcia i prawidłowej pozycji brzegu rzęskowego z zachowaniem długości i szerokości szpary powiekowej, korekcja głębokich bruzd, precyzyjna korekcja przepuklinek tłuszczowych, a także usunięcie „worków pod oczami”

Zabieg polega na wykonaniu nacięcia poniżej brzegu rzęsowego i oddzieleniu skóry do dolnego brzegu oczodołu, a następnie nacięciu przegrody oczodołowej i usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej.. Nacięcia wykonane podczas zabiegu są praktycznie niewidoczne – chowa się je w naturalnych fałdach skóry. Zabieg kończy się zamknięciem ran za pomocą delikatnych szwów.
Plastyka powiek górnych

Celem operacji przeprowadzanej na powiekach górnych i wokół oczodołu jest usunięcie nadmiaru skóry na oraz uzyskanie ładnego, młodego wyglądu oka. Zabieg plastyki powiek górnych obejmuje również wskazania medyczne, takie jak ograniczenie pola widzenia spowodowane opadającą powieką. Dzięki zabiegowi problem opadających powiek zostaje zniwelowany, a cała twarz wygląda przez to młodziej.

Zabieg polega na wycięciu fragmentu powieki w miejscu jej zgięcia i usunięciu nadmiaru skóry, rozciągniętej części mięśnia oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki czemu górna część powieki ulega znacznemu pogłębieniu. Nacięcia wykonane podczas zabiegu są praktycznie niewidoczne – chowa się je w fałdzie nadtarczkowym. Zabieg kończy się zamknięciem ran za pomocą delikatnych szwów. Zabieg przeprowadza się przy znieczuleniu miejscowym.

 

Sprawdź lub dodaj opinie o naszym Ekspercie:

 

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty korekcji powiek długotrwałe: utrzymują się od kilku do kilkunastu lat.

Zalecenia okołozabiegowe

Przed zabiegiem wymagane jest wykonanie badań zleconych przez lekarza podczas konsultacji.

Zabieg przeprowadza się przy znieczuleniu miejscowym. Szwy usunięte zostają po około 5-7 dniach po wykonaniu zabiegu. Powrót do normalnej aktywności fizycznej może zająć do 8 tygodni, zaś samo gojenie się ranek to czas około 6 miesięcy. Pełny efekt uzyskuje się po upłynięciu kilku do kilkunastu tygodni. Po korekcji powiek górnych pacjentom zaleca się stosowanie okładów i unikania bezpośredniego wystawiania operowanych miejsc na działanie promieni słonecznych.

Zastanawiasz się czy Plastyka powiek to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa