Geneo - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Geneo - informacje

Czas trwania:
45 minut
Części ciała:
cała twarz, dekolt, dłonie
Rodzaj zabiegu:
kosmetyka
Dostępność:

złuszczenie, rewitalizacja i dotlenienie skóry 3w1

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz szybko i naturalnie wygładzić skórę, pobudzić w niej procesy regeneracyjne, dogłębnie ją nawiliżyć i dotlenić od środka. Ten zabieg jest także idealny dla Twoich dłoni, które błyskawicznie odzyskają zdrowy koloryt i gadkość. Geneo jest zabiegiem bankietowym, idealnym przed wielkim wyściem!

Efekty

  • Oczyszczenie skóry
  • Odżywienie skóry

Cennik Geneo Nowy Sącz

1 zabieg
300 zł / zabieg
5 zabiegów
1 400 zł / pakiet
280 zł / zabieg w pakiecie
NOWOŚĆ! 1 zabieg Glam Gold
500 zł / zabieg
NOWOŚĆ! 5 zabiegów Glam Gold
2 000 zł / pakiet
400 zł / zabieg w pakiecie

Cennik Geneo Kraków

1 zabieg
600 zł / zabieg
5 zabiegów
2 200 zł / pakiet
440 zł / zabieg w pakiecie
NOWOŚĆ! 1 zabieg Glam Gold
660 zł / zabieg
NOWOŚĆ! 5 zabiegów Glam Gold
2 475 zł / pakiet
495 zł / zabieg w pakiecie

Geneo™ to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. W rezultacie skóra zyskuje zdrowszy i bardziej promienny wygląd, zostaje ujędrniona i dogłębnie nawilżona, poprawia się jej gęstość i koloryt, a zmarszczki i przebarwienia ulegają wyraźnej redukcji.

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła. Naśladując ich dobroczynne działanie, Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie skóry dzięki jednoczesnemu zastosowaniu opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Wywołuje to w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, która polega na wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego, a tym samym zwiększaniu jej przepływu w naczyniach włoskowatych i stymulacji metabolizmu komórek skóry. Geneo™ jednocześnie złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

Metoda ta zapewnia doskonałe efekty pielęgnacyjne i gwarantuje optymalne wchłanianie składników odżywczych. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry i wszystkich obszarów twarzy. W zależności od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, zabieg występuje w dwóch wersjach: NeoRevive® i NeoBright®.

Dzięki autorskiej procedurze zabiegowej Geneo™ zapewnia jednoczesną pielęgnacje dwóch obszarów – przy każdym zabiegu na twarz, kosmetolodzy Kliniki La Perla wykonują również zabieg na dłonie.

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Natychmiast po zabiegu

Zalecenia (przed i po zabiegu)

Zabieg jest polecany dla wszystkich rodzajów skóry, nie wymaga specjalnego przygotowania.

 

Zastanawiasz się, czy Geneo jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!