Rodzaj implantu ma znaczenie! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Rodzaj implantu ma znaczenie!

Co jest najważniejsze przy wyborze implantów piersi? Pierwszą sprawą, o której myśli kobieta jest prawdopodobnie wielkość implantów. Nic dziwnego, w końcu najczęstszym powodem decyzji o zabiegu jest zbyt mały biust, który nie spełnia oczekiwań jego właścicielki. Na co jeszcze pacjentki powinny zwrócić uwagę?

Naturalność

Kolejną ważną kwestią jest podobieństwo implantu do naturalnej piersi. Implant powinien być miękki i sprężysty, aby w dotyku jak najbardziej przypominać naturalny biust. Jak zapewnia dr Aldona Stachura, chirurg plastyk – odczucie naturalności gwarantują najnowsze implanty XTRA MemoryGel™ Mentor. W porównaniu do innych implantów, są jeszcze bardziej naturalne w dotyku i o 30% bardziej elastyczne. Jak to możliwe? Każdy implant XTRA MemoryGel™ jest precyzyjnie wypełniony innowacyjnym spoistym żelem zapamiętującym kształt, który sprawia wrażenie niezwykłej miękkości i naturalności w dotyku. Żel zachowuje swój kształt, nawet przy naruszeniu struktury implantu, co jest bardzo ważne, z uwagi na bezpieczeństwo wykonanego zabiegu.

Implanty XTRA posiadają również gładkie, bardziej zaokrąglone brzegi, dzięki czemu implant jest mniej widoczny, a różnica pomiędzy piersią naturalną, a piersią z implantem jest mniej wyczuwalna – dodaje dr Stachura. Innowacyjność implantów Mentor potwierdzają badania.

W ślepym teście, najnowszych XTRA MemoryGel™, przeprowadzonym na próbie 452 kobiet, 9 na 10 z nich wybrało nowe implanty Mentor.

Jakość

Choć może nie być to pierwszą rzeczą, o której myśli pacjentka, która marzy o powiększeniu piersi, to jednak najważniejszą kwestią jest jakość implantu. Powinny być trwałe! Właśnie dlatego w naszych klinikach stosujemy wyłącznie implanty Mentor®, które posiadają dożywotnią gwarancję. Firma, bezwarunkowo wobec wszystkich pacjentów, stosuje politykę wymiany produktu na całe życie oraz zapewnia najbardziej kompleksowy plan gwarancyjny.

Zaufaj kobietom, które już wybrały – 5 milionów kobiet na świecie wybrało implanty Mentor®, 99% z nich jest zachwycona swoim wyborem i jakością implantów.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!