Noworoczne postanowienia! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Noworoczne postanowienia!

Nowy Rok to czas, kiedy zaczynamy myśleć o zmianach w swoim życiu i podejmujemy różne decyzje. „Schudnę w tym roku 10 kilo”, „zrobię formę, bo będę trenować trzy razy w tygodniu”, „rzucę palenie”, „częściej będę się spotykać z przyjaciółmi”, „dostanę awans w pracy”. 

A jakie marzenia i plany są bliskie Tobie? I najważniejsze, czy wystarcza Ci motywacji, żeby je zrealizować, czy w okolicy 6 stycznia już jest po wszystkim? Czy chcesz, aby postanowienia noworoczne były trwałe?

W Klinice La Perla wspieramy wszystkie metamorfozy, zarówno te fizyczne – zewnętrzne, które powstają dzięki naszym lekarzom i kosmetologom, jak i zmiany wewnętrzne. Bo w końcu wygląd to nie wszystko! Namawiamy do zmiany nawyków żywieniowych, do zdrowego stylu życiu, do regularnego uprawiania sportu. Pracujemy nad Twoją wewnętrzną akceptacją i lepszym samopoczuciem. Z tego artykułu dowiesz się, jak sprawić, by Twoje plany nie uległy rozsypce już w pierwszych dniach stycznia, a zmiana była trwała! Jeśli i Ty też sobie tego życzysz, czytaj do końca!

Mniej postanowień to większe szanse na ich realizację

Aby osiągnąć jakikolwiek cel, potrzebna jest silna wola i energia do działania. Jednak mało kto wie, że silna wola to nie jest stan permanentny danej osoby, tylko dobro odnawialne, ulegające codziennemu zużyciu. To znaczy, że każdego dnia zużywamy dzienny zapas silnej woli. Nie wierzysz? Przypomnij sobie, jak trudno Ci odmówić sobie słodyczy, gdy jesteś zmęczona… Na co dzień możesz nie mieć problemu ze słodkościami, ale jeśli miałaś ciężki dzień, podjęłaś już sto decyzji, pracowałaś lub zajmowałaś się rodziną, a do tego byłaś na treningu… Tak, łatwo się wtedy skusić i złamać obietnice dane samej sobie, prawda? Dlatego w tym roku postaw sobie realistyczne cele i niech ich będzie kilka, nie kilkanaście, bo nikt nie jest w stanie unieść aż tak wiele na raz. Nawet taka siłaczka, jak Ty!

Nowy nawyk wchodzi w krew po 21 dniach

Obiecałaś sobie więcej ćwiczyć? Po 3 dniach masz dość? Wytrzymaj! Już po 3 tygodniach większość osób zaczyna traktować dane zadanie jako nawyk – męczący trening daje porządny zastrzyk endorfin, a jeśli nie uda nam się wygospodarować czasu na ćwiczenia, to zaczynamy do nich tęsknić. W ten oto sposób nowa i trudna praca zamienia się w codzienny, ale bardzo przyjemny nawyk. Wytrzymaj, a jeśli po drodze się potknęłaś, bo na przykład przez 1 dzień nie trzymałaś diety lub nie ćwiczyłaś przez 3 dni, nie przejmuj się! Nie musisz zaczynać od nowa, nie jesteś beznadziejna, nie poddawaj się. Za każdym kolejnym razem będzie Ci łatwiej osiągnąć cel.

Zjedz słonia po kawałku

Znasz to powiedzenie? Dotyczy ono naszych celów i naszych planów, bo kiedy wymyślamy sobie zadanie wymagające wiele uwagi, sporo zaangażowania i nakładu sił, to czasem dopada nas zniechęcenie, lęk, a nawet paraliż utrudniający realizację tego zadania. Jeśli w 2022 obiecałeś sobie, że schudniesz w końcu 20 kilo, może być Ci ciężko się nie poddać w trakcie procesu. To jest właśnie ten słoń – ogromne zadanie do wykonania. Dlatego mówi się, żeby słonia zjadać po kawałku, bo rozłożenie każdego procesu na mniejsze etapy potrafi uskrzydlać. Spróbuj zacząć od czegoś mniejszego, może 5 kilo na początek to też będzie duży sukces? Zaryzykuj, a kiedy osiągniesz ten etap…

Nagradzaj się!

Nic tak nie wspiera naszej motywacji i silnej woli, jak drobne nagrody od czasu do czasu za dobrze wykonaną pracę. Jeśli naprawdę udało Ci się zrealizować chociaż pierwszy etap zadania lub dotrwać do pierwszych 21 dni w roku, trzymając się planu, koniecznie sobie podziękuj za walkę i wytrwałość. Kup sobie nowe buty, wybierz się do SPA lub idź do restauracji na pyszną kolację z ukochanym lub przyjaciółką!

Jak jeszcze możemy Ci pomóc?

Na milion sposobów! Pamiętaj, że w naszych Klinikach La Perla cały sztab specjalistów i profesjonalistów czuwa nad tym, żebyś lepiej wyglądała i lepiej się ze sobą czuła. Jeśli pracujesz nad kształtem swojej sylwetki, pozostawiamy Ci do wyboru mnóstwo innowacyjnych zabiegów, które ułatwią Twoją pracę nad sobą i w ten sposób przybliżą Cię do spełnienia swoich celów, a zarazem marzeń o swoim wyglądzie. Jeśli Twoim celem jest zgubienie 5 czy 30 kg, pozbycie się cellulitu, ujędrnienie skóry czy wymodelowanie kształtu mięśni – będziemy Cię wspierać na Twojej drodze do wymarzonej sylwetki.

Karta Prezentowa Limitowana Edycja

Właśnie wprowadziliśmy specjalną promocję, dedykowaną wszystkim, którzy w noworocznych postanowieniach zamierzają przejść metamorfozę lub zmienić swoje życie. Lubimy Was wspierać w realizacji celów, dlatego możesz dostać aż 4000 zł od Kliniki La Perla w prezencie na spełnianie swoich marzeń!

Jak ta propozycja pomoże Ci dotrzymać postanowień noworocznych? Po pierwsze kupując kartę prezentową o wartości AŻ 14 000 zł, zmobilizujesz siebie, aby pracować nad sobą cały rok. Po drugie my podpowiemy, jakie zabiegi sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku. Po trzecie – systematyczność, będziemy pamiętać o Twoich wizytach i umawiać Twoje zabiegi regularnie, a także przypominać Ci o naszych spotkaniach w Klinice La Perla. Nie czekaj na lepszy moment! Oferta jest limitowana i ograniczona czasowo, można z niej skorzystać tylko do 9 stycznia.

Kartę podarunkową kupisz tutaj: KLIK! Kup teraz!

Kartę można kupić również w każdej placówce w Warszawie, Józefowie, Bolesławcu, Krakowie, Sosnówce i w Rzeszowie.

Mamy nadzieję, że w tym roku spełnisz marzenia i zrealizujesz noworoczne postanowienia! Trzymamy kciuki!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!