SonoQueen - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

SonoQueen

Informacje

Czas trwania:
do 60 min
Cena:
600 - 9900 zł
Części ciała:
cała twarz, całe ciało, okolice oczu
Inwazyjność:
kosmetologia hi-tech

Błyskawicznie młodsza i jędniejsza skóra! Także w okolicach oka

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz szybko i bezboleśnie pozbyć się zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, ale również w najdelikatniejszych okolicach: wokół oczu, czy ust. Obawiasz się radykalnym zabiegów i oczekujesz widocznego ale naturalnego efektu. Twoja skóra straciła jędrność i sprężystość

Efekty

  • Lifting
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie

SonoQueen to zabieg liftingujący skórę twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej generacji technologią HIFU.  Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości intensywnie liftingują, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co rozpoczyna proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. Zabieg daje spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry.

SonoQueen posiada specjalną, ultraprecyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu, która pozwala na zredukowanie kurzych łapek czy problemu opadających powiek.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu (wyraźny wzrost napięcia i wygładzenie płytszych zmarszczek)

Pełne rezultaty zobaczysz po ok 3 miesiącach od zabiegu.

Efekty nieinwazyjnego liftingu utrzymują się ok roku oraz dłużej co jest zależne od indywidualnego stanu i kondycji skóry.  Po tym czasie rekomendowane jest powtórzenie zabiegu.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

Zabieg Sono Queen jest metodą nieinwazyjną i niewymagająca rekonwalescencji ani specjalnych przygotowań do zabiegu.  Od razu po jego wykonaniu możesz wrócić do zwykłej aktywności i standardowej pielęgnacji skóry.

Zastanawiasz się czy SonoQueen to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa