Laser CO2 - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Laser CO2

Laser CO2 - informacje

Czas trwania:
20-40 minut
Części ciała:
cała twarz, całe ciało
Rodzaj zabiegu:
Zabieg jest odczuwalny, istnieje możliwość znieczulenia obszaru zabiegoweg
Dostępność:

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

zależy Ci na odmłodzeniu skóry lub redukcji blizn, rozstępów, przebarwień oraz pozbyciu się zmian skórnych jak brodawki czy włókniaki.

Efekty

  • Redukcja przebarwień
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

W trakcie laseroterapii lekarz poddaje zabiegowi ok. 20-25% leczonej powierzchni skóry impulsami lasera. Dzięki temu zachowane zostaje 75-80% nienaruszonej zdrowej skóry, co pozwala na szybsze gojenie się obszaru oraz stymulację kolagenu. Procedura zabiegowa polega na przyłożeniu głowicy urządzenia w miejscu zabiegowym i emisji wiązki lasera w głąb skóry.

Laser CO2 zapewnia wielowymiarowy efekt odmłodzenia – resurfacingu, głębokiego liftingu, poprawy owalu twarzy i zwiększenia napięcia skóry zarówno twarzy jak i ciała. Zabieg skutecznie spłyca zmarszczki, wygładza skórę, redukuje blizny, przebarwienia oraz rozstępy. Polecamy wykonanie zabiegu w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym, które znacznie przyspieszy proces regeneracji skóry oraz pogłębi efekty zabiegu.

Zabieg jest odczuwalny, natomiast jest możliwość znieczulenia obszaru zabiegowego. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk oraz wystąpić uczucie napięcia i suchości skóry. Stan taki utrzymuje się od 2 do 3 dni.

Kiedy zobaczysz efekty?

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk oraz wystąpić uczucie napięcia i suchości skóry. Stan taki utrzymuje się od 2 do 3 dni, następnie pojawia się drobne łuszczenie. Pełny rezultat zabiegu widoczny jest po ok 4 do 5 tyg.

Zalecenia po zabiegu

Ważne, aby obszar zabiegowy w trakcie gojenia nie został zanieczyszczony.

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w zależności od miejsca i stanu skóry pacjenta. Serię zabiegów wykonuje się najczęściej w odstępach 5-6 tygodni.

Zastanawiasz się, czy Laser CO2 jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!