Liposonix - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Liposonix

Informacje

Czas trwania:
do 60 min
Cena:
150 - 2500 zł
Części ciała:
brzuch, całe ciało, uda
Inwazyjność:
kosmetologia hi-tech
Dostępność:

1 zabieg – 1 godzina – 1 rozmiar mniej

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz alternatywy dla liposukcji chirurgicznej. Chcesz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha, boczków, bryczesów, ud wewnętrznych, pleców lub pośladków. Oczekujesz szybkich efektów, praktycznie bezbolesnej procedury i braku okresu rekonwalescencji. Liposonix to takze idealne rozwiązanie dla osób, które mimo wielu wysiłków, stosowaniu diety i ćwiczeń nie mogą osiągnąć efektywnych rezultatów w zgubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Efekty

  • Modelowanie sylwetki
  • Odchudzanie
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

Liposonix wykorzystuje najnowsze rozwiązania w  technologii ultradźwięków. Tylko jeden zabieg zapewnia redukcję tkanki tłuszczowe o jeden rozmiar, w jedną godzinę. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry a ujędrniając ją. Technologia wykorzystywana przez urządzenie oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradzwięków i ich zastosowania w medycynie. Liposonix posiada certyfikat FDA i jest dopuszczony na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński.

Redukcja do 2,5 cm obwodu po 1 zabiegu !

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwszy efekt widać po 2 tygodniach, a po 3 miesiącach – ostateczny.

W ciągu tego czasu zalecamy lekkostrawną dietę oraz zabiegi drenujące skórę, które pomogą organizmowi w wydalaniu zniszczonych komórek tłuszczowych.

 

Zalecenia (przed i po zabiegu)

W ciągu 3 miesięcy od wykonania zabiegu Liposonix zalecamy lekkostrawną dietę oraz zabiegi drenujące skórę, które pomogą organizmowi w wydalaniu zniszczonych komórek tłuszczowych. Idealnie sprawdzają się  tu także masaże manuale.

https://youtu.be/S187k2cdXoI

Zastanawiasz się czy Liposonix to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa