Biolift Therapy - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Biolift Therapy

Biolift Therapy - informacje

Czas trwania:
40 - 60 minut
Części ciała:
brzuch, cała twarz, całe ciało, całe nogi, okolice oczu, owal i podbródek
Rodzaj zabiegu:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry

Najnowsze odkrycie wśród zabiegów estetycznych - maksymalne ujędrnienie skóry!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz metody szybkiego i trwałego ujędrnienia skóry, zależy Ci na poprawie owalu twarzy i redukcji zmarszczek. Chcesz podnieść pośladki i wymodelować sylwetkę.

Efekty

  • Działanie przeciwbólowe i uspokajające
  • Lifting twarzy i ciała
  • Modelowanie sylwetki
  • Poprawa owalu twarzy
  • Poprawa wyglądu okolic oczu
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja rozstępów
  • Redukcja worków
  • Stymulacja metabolizmu
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Przełomowa, opatentowana i potwierdzona wieloma badaniami technologia, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym.

Biolift Therapy – biostymulacja skóry najnowszej generacji!

Biolift Therapy wykorzystuje technologię DIATERMII, czyli monopolarnej fali radiowej o częstotliwości 448 kHz  znanej już z unikalnych właściwości ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania zmarszczek – teraz w rewelacyjnej, wzmocnionej odsłonie! Biolift Therapy to najnowsza generacja biostymulacji. Ulepszone parametry głowic pozwalają w krótszym czasie uzyskać maksymalne rezultaty zabiegowe.

Zastosowanie w urządzeniu dodatkowo fali radiowej bipolarnej, wyróżnia Biolift Therapy na tle podobnych urządzeń, doskonale uzupełniając naturalną biostymulację skóry w kierunku idealnego wyglądu.

Dodatkowo zabieg może być wzbogacony o ELEKTROSTYMULACJE. Urządzenie generuje mikroprądy, które stymulują procesy regeneracji w komórkach, dzięki czemu odbudowują się włókna kolagenowe i elastynowe. Zabieg wygładza skórę, zwiększa tonus mięśniowy oraz usuwa toksyny i nadmiar wody z organizmu.

Biolift Therapy działa jak ćwiczenia gimnastyczne, które dotleniają i odżywiają organizm. Pobudzenie skóry i mięśni za pomocą elektrosymulacji jest jak trening dla ciała – poprawia się mikrokrążenie, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz następuje drenaż limfatyczny. Po zabiegu bioliftingu przywraca się naturalne napięcie mięśniowe, które wpływa na kształt i jędrność ciała. Dodatkowo trening skóry i mięśni za pomocą elektrostymulacji skutecznie regeneruje tkanki głębokie.

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu! W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4-8 powtórzeń.

Zalecenia

Częstotliwość: 4-8 zabiegów wykonywanych zgodnie z zaleceniami kosmetologa.

Zastanawiasz się, czy Biolift Therapy jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X