Medycyna estetyczna Poznań. Klinika medycyny estetycznej La Perla Poznań

Medycyna estetyczna Poznań. Klinika La Perla

Informacje

  Adres

Stary Browar
ul. Półwiejska 42 lok. 413, Pasaż +2
61-888 Poznań


  Telefon

  E-mail

  Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 09:00 – 21:00
Niedz. handlowe w godzinach 10:00 – 20:00


  Numer konta

42 1090 1694 0000 0001 2040 4924


Klinika Gwiazd w Poznaniu!

Klinika La Perla to renomowana placówka medycyny estetycznej w Poznaniu oferująca innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii hi-tech. To miejsce, gdzie profesjonalizm wykwalifikowanych specjalistów, holistyczne podejście do każdego pacjenta oraz najnowocześniejsze technologie spotykają się, aby zapewnić Ci możliwość poprawienia wyglądu i samopoczucia.

Szukasz bezpiecznego rozwiązania swoich problemów estetycznych? Od redukcji tkanki tłuszczowej po odmładzające zabiegi — zajmujemy się wieloma aspektami dbania o urodę. Umów się na konsultację i przekonaj się, dlaczego jesteśmy uznawani za jedną z najlepszych klinik medycyny estetycznej w Poznaniu.

Klinika medycyny estetycznej w Poznaniu La Perla

Najnowocześniejsze na świecie urządzenia i technologie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, miła atmosfera i pełen profesjonalizm — to znajdziesz w naszym gabinecie medycyny estetycznej.

Klinika, z której korzystają gwiazdy dużego formatu, teraz dostępna również w Poznaniu. W ofercie zabiegów Kliniki La Perla Poznań można znaleźć wszystkie zabiegi medycyny estetycznej, unikalne i zaawansowane technologie nieinwazyjnie odmładzające oraz modelujące ciało i twarz z zakresu kosmetologii hi-tech.

La Perla Poznań to miejsce premium dla osób dbających o swój wygląd oraz ulubione miejsce gwiazd. Doświadczeni kosmetolodzy oraz profesjonalni lekarze medycyny estetycznej wspierają metamorfozy pacjentów.

Pełna oferta zabiegów anti-aging, w tym wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, ostrzykiwanie toksyną botulinową, a także zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii hi-tech sprawia, że odchudzanie, wyszczuplanie, odmładzanie i ujędrnianie skóry staje się wyjątkowo proste.

Dlaczego warto wybrać gabinety medycyny estetycznej La Perla?

Warto wybrać gabinety medycyny estetycznej La Perla, ponieważ oferujemy szeroki zakres zabiegów, które pozwalają na skuteczną redukcję zmarszczek, subtelne poprawienie rysów twarzy, redukcję cellulitu, wyszczuplenie sylwetki. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i zaawansowanej technologi,i możemy pomóc Ci osiągnąć naturalnie piękny wygląd.

Oferta zabiegów

Chirurgia plastyczna

Kosmetologia hi-tech

Kosmetyka & SPA

Medycyna estetyczna

Zabiegi dla mężczyzn

Bestsellery

Aktualne promocje

Poznaj naszą kadrę

 • dr n. med. Przemysław Szałański
 • Dr Zuzanna Rahali
 • dr Adrian Skoczylas

dr n. med. Przemysław Szałański

  Specjalizacja

medycyna estetyczna, chirurgia


  Dostępność

KLP Łowicka, KLP Poznań, KLP Bolesławiec, KLP Rzeszów, KLP Lubin, KLP Klif

BIOGRAM

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, posiada specjalizacje w dziedzinie chirurgii ogólnej i kardiochirurgii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w II Klinice Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Klinicznym Oddziale Kardiochirurgii CSK MSWiA w Warszawie oraz od 2003 roku w Klinice Kardiochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W 2011 roku obronił pracę doktorską na temat pomostowania tętnic wieńcowych. W obszarze jego zainteresowań jest przede wszystkim kardiochirurgia małoinwazyjna oraz rekonstrukcyjna z zastosowaniem komórek macierzystych. Naprawa zastawek serca i implantacja nowej generacji protez – zastawek serca ulegających przekształceniu w tkanki własne pacjenta i niewymagających przyjmowania leków antykoagulacyjnych jest tematem jego wielu publikacji, prezentacji i wystąpień na polskich i międzynarodowych konferencjach kardiochirurgicznych.

Dr n.med. Przemysław Szałański wykonuje zabiegi chirurgiczne nie tylko w obszarze klatki piersiowej. Na swoim koncie ma liczne operacje abdominoplastyki i liposukcji często połączone z transferem tłuszczu do wybranych przez pacjenta części ciała, w tym piersi lub pośladków. Z chirurgiczną precyzją i ogromnym wyczuciem estetyki pomaga w korekcie i modelowaniu kobiecych i męskich kształtów.

Od wielu lat zajmuje się również medycyną regeneracyjną i estetyczną, skupiając swoją uwagę m.in. na implantacji komórek macierzystych oraz zastosowaniu macierzy bezkomórkowych w regeneracji tkanek i narządów. Wspiera pacjentów, u których po zabiegach chirurgicznych występują powikłania gojenia ran skóry i szkieletu kostnego klatki piersiowej. Ponadto, wykonuje także pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Dzięki połączeniu dwóch pasji – zamiłowania do piękna i precyzji chirurga, odnosi sukcesy nie tylko w medycynie. Jego obecne pasje sportowe skupiają się wokół sportów związanych z wodą, głównie kajakarstwa morskiego.

Dr Zuzanna Rahali

  Specjalizacja

Medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Warszawa

BIOGRAM

Lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczaniem. Z Kliniką La Perla związana od 2012 roku. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, w tym modelowaniu twarzy i sylwetki nićmi oraz wypełniaczami, jak również w zabiegach hybrydowych jak np. Dual Lift. Interesuje się wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, lubi podróże, teatr i jogę.

dr Adrian Skoczylas

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Łowicka, KLP Wilcza, KLP Klif, KLP Bolesławiec, KLP Kraków, KLP Lubin

BIOGRAM

Absolwent wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Medycyna Estetyczna. Stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do problemu pacjenta. Stawia na zdrowy i naturalnym wygląd, skupiając szczególną uwagę na zabiegach regeneracyjnych i anty-aging.  Dla doktora zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta.

Prywatnie miłośnik podróży.

 

Bestsellery Kliniki Poznań

Formularz kontaktowy
  Placówki

  Jesteśmy w aż 10 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

  Nałęczów

  Nałęczów

  Warszawa

  Klif
  Łowicka
  SPA Warszawa
  Wilcza

  Kraków

  Kraków

  Rzeszów

  SPA Rzeszów

  Bolesławiec

  Bolesławiec

  Nowy Sącz

  Nowy Sącz

  Lubin

  Lubin

  Żubrówka

  SPA Żubrówka

  Poznań

  Poznań

  telefon:

  e-mail:

  godziny otwarcia:

  X

  Zapisz się do newslettera

  Chcesz być na bieżąco z promocjami?
  Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!