Klinika La Perla Poznań | Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Hi-tech

Klinika La Perla Poznań

Informacje

  Adres

Stary Browar
ul. Półwiejska 42 lok. 413, Pasaż +2
61-888 Poznań


  Telefon

  E-mail

  Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 09:00 – 21:00
Niedz. handlowe w godzinach 10:00 – 20:00


  Numer konta

42 1090 1694 0000 0001 2040 4924


Klinika Gwiazd w Poznaniu!

Klinika, z której korzystają Gwiazdy dużego formatu teraz dostępna również w Poznaniu. W menu zabiegów Kliniki La Perla Poznań można znaleźć wszystkie zabiegi medycyny estetycznej, unikalne i zaawansowane technologie nieinwazyjnie odmładzające oraz modelujące ciało i twarz z zakresu kosmetologii hi-tech.

La Perla Poznań to miejsce premium dla osób dbających o swój wygląd oraz ulubione miejsce Gwiazd. Doświadczeni kosmetolodzy oraz profesjonalni lekarze medycyny estetycznej wspierają metamorfozy pacjentów.

Pełna oferta zabiegów anti-aging, medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetyki Hi-Tech sprawia, że odchudzanie, wyszczuplanie, odmładzanie i ujędrnianie skóry staje się wyjątkowo proste i przyjemne.

Oferta zabiegów

NOWOŚCI!

JET VIBE to nieinwazyjny sposób na zwiększenie tkanki mięśniowej, modelowanie ciała i redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą pola elektromagnetycznego. Zabieg gwarantuje aż – 10 cm w talii po 6 zabiegach.

WONDER SHAPE to mistrz modelowania sylwetki. Pobudzenie mikrokrążenia i przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych intensyfikuje proces lipolizy, zapewnia dotlenienie skóry oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Doskonale ujędrnia i eliminuje cellulit!

Medycyna estetyczna:

 • Peeling medyczny
 • Wypełnianie zmarszczek
 • Wolumetria twarzy

Kosmetologia Hi-Tech:

 • Dermapen

Chirurgia plastyczna

Kosmetologia hi-tech

Kosmetyka & SPA

Medycyna estetyczna

Zabiegi dla mężczyzn

Bestsellery

Aktualne promocje

Poznaj naszą kadrę

 • Dr Zuzanna Rahali
 • dr n. med. Przemysław Szałański

Dr Zuzanna Rahali

  Specjalizacja

Medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Warszawa, KLP Bolesławiec, KLP SPA Kraków, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczaniem. Z Kliniką La Perla związana od 2012 roku. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, w tym modelowaniu twarzy i sylwetki nićmi oraz wypełniaczami, jak również w zabiegach hybrydowych jak np. Dual Lift. Interesuje się wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, lubi podróże, teatr i jogę.

dr n. med. Przemysław Szałański

  Specjalizacja

medycyna estetyczna, chirurgia


  Dostępność

KLP Łowicka

BIOGRAM

Dyplom lekarza uzyskał na Śląskiej Akademii Medycznej w 1992 r. W 1999 r. został absolwentem podyplomowych studiów z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia na Śląskiej Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jest specjalistą kardiochirurgiem i chirurgiem ogólnym. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 2011 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w II Klinice Kardiochirurgii oraz klinikach chirurgii ogólnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2002 roku kontynuował swój rozwój zawodowy w warszawskich klinikach kardiochirurgicznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, CSK Wojskowego Instytutu Medycznego i Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2004 r. zajmuje się medycyną regeneracyjną, implantacją komórek macierzystych oraz zastosowaniem macierzy bezkomórkowych w regeneracji tkanek i narządów. Ukończył kursy z zastosowania laserów w medycynie estetycznej, jak i chirurgii oraz zdobywał doświadczenie zawodowe podczas stosowania lasera w chirurgii serca. Zajmuje się korektą chirurgiczną powikłań gojenia ran skóry i szkieletu kostnego klatki piersiowej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Od szkoły podstawowej trenował biegi średniodystansowe, a następnie szermierkę. Obecne pasje sportowe skupiają się wokół sportów związanych z wodą, głównie kajakarstwa morskiego.

Bestsellery Kliniki Poznań

Formularz kontaktowy
  Placówki

  Jesteśmy w aż 8 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

  Warszawa

  Klif
  Łowicka
  Wilcza

  Kraków

  SPA Kraków

  Rzeszów

  SPA Rzeszów

  Bolesławiec

  Bolesławiec

  Lake Hill

  SPA Lake Hill

  Lubin

  Lubin

  Żubrówka

  SPA Żubrówka

  Poznań

  Poznań

  telefon:

  e-mail:

  godziny otwarcia:

  X

  Zapisz się do newslettera

  Chcesz być na bieżąco z promocjami?
  Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

  X