Źródło młodości! - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Źródło młodości!

Sekret młodości? Komórki macierzyste! Czy wiesz, że mają one tak wysoką zdolność do regeneracji, że potrafią odbudować nawet tkankę kostną? W medycynie estetycznej, niezmiennie od lat, komórki macierzyste wraz z czynnikami wzrostu są hitem w zakresie anti-aging! Jak zagwarantować sobie młody wygląd na długo? Koniecznie czytaj dalej!

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu są źródłem młodości! Podane bezpośrednio do skóry metodą mezoterapii redukują zmarszczki, poprawiają kondycję skóry, napinają ją i ujędrniają. Ponadto skóra zostaje nawodniona i stale utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. Komórki macierzyste wyrównują także koloryt skóry, redukują przebarwienia, blizny, rozstępy. Doskonale niwelują stany zapalne, dzięki czemu świetnie sprawdzają się u osób z cerą trądzikową. Co więcej, mezoterapia skóry głowy wzmacnia włosy oraz stymuluje ich porost.

Sposób na długotrwały efekt – systematyczność!

Już po pierwszym zabiegu efekt odmłodzenia i poprawy kondycji skóry będzie widoczny, jednak, aby zapewnić sobie długotrwałe rezultaty wskazane jest wykonanie cyklu zabiegów. Mezoterapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu przynosi najlepsze efekty po wykonaniu serii 3 powtórzeń. Badania kliniczne pokazują, że osiągnięcie trwałych rezultatów jest możliwe jedynie dzięki odpowiednio wysokiemu stężeniu komórek macierzystych i czynników wzrostu w tkankach, które jest uzyskiwane po serii 3 zabiegów. Co więcej istotne znaczenie ma również dostarczanie regeneracyjnych komórek w równych odstępach czasu. Przerwy między zabiegami nie powinny być dłuższe niż 4 – 6 tygodni.

Moc młodości masz we krwi!

Cenne komórki macierzyste masz w swojej własnej krwi! Zabieg polega na jej pobraniu, następnie odwirowaniu silnie skoncentrowanych komórek macierzystych i czynników wzrostu, które podaje się metodą mezoterapii bezpośrednio do skóry właściwej. Naturalność preparatu sprawia, że jest to idealny zabieg dla alergików.

Gotowa na wieczną młodość?

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!