Wonder Shape by Klinika La Perla - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Wonder Shape by Klinika La Perla

Wonder Shape by Klinika La Perla - informacje

Czas trwania:
30 - 60 minut
Cena:
495 - 880 zł
Części ciała:
brzuch, pośladki, uda
Rodzaj zabiegu:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry

Spełnij marzenie o wymodelowanych kształtach i wyszczuplonej sylwetce!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, zmagasz się z opornym cellulitem i chcesz zredukować tkankę tłuszczową oraz jeśli szukasz sposobu na ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Efekty

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Wonder Shape by Klinika La Perla to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multipolar RF, Vacum ze światłem LED oraz Kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych – wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Zabieg zapewnia widoczne i długotrwałe rezultaty, w szczególności na obszarach ud, brzucha czy pośladków.

Dzięki zastosowaniu Vacum, redukowane są zastoje limfatyczne co w efekcie skutecznie redukuje cellulit i obrzęki. Dodatkowo, umieszczone w głowicy światło LED (czerwone) ujędrnia skórę.

Kawitacja (ultradźwięki) dodatkowo wzmacnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia wybranych partii ciała i modelowania sylwetki.

Wonder SHAPE by Klinika La Perla można wykonać w dwóch wariantach: – ujędrnienie + redukcja cellulitu – ok. 30 min. – ujędrnienie + redukcja cellulitu + redukcja tkanki tłuszczowej (z kawitacją) – ok. 60 min. Procedura jest delikatnie odczuwalna, ale bezbolesna i całkowicie nieinwazyjna.

Ponadto, Wonder Shape wyposażony jest w głowice do zabiegów na twarz, dzięki którym skóra staję się ujędrniona i odmłodzona, a obrzęki ulegają widocznej redukcji.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zobaczysz już po 1 zabiegu. W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecane jest wykonanie serii 8 zabiegów.

Zalecenia

W celu optymalizacji efektów zalecamy wykonanie zabiegu w serii 8 powtórzeń.

Zastanawiasz się, czy Wonder Shape by Klinika La Perla jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X