Visage RF

Informacje

Czas trwania:
15-30 minut
Cena:
390 - 800 zł
Części ciała:
cała twarz, czoło, okolice oczu, okolice ust
Inwazyjność:
Dzięki zastosowanej technologii chłodzącej pacjent nie odczuwa w trakcie zabiegu żadnego dyskomfortu.
Dostępność:

Visage RF zapewni precyzyjną redukcję zmarszczek i bruzd nawet w tak delikatym obszarze jakim jest okolica oka! Przekonaj się sama jak działa ta nieinwazyjna metoda odmładzająca!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz odmłodzić skórę. Szukasz nieinwazyjnego sposobu na redukcję zmarszczek. Zależy Ci na świeżym spojrzeniu bez cienia zmęczenia.

Efekty

  • Redukcja bruzd
  • Redukcja bruzdy nosowo-wargowej
  • Redukcja cieni
  • Redukcja doliny łez
  • Redukcja lwiej zmarszczki
  • Redukcja zmarszczek

Visage RF to bardzo precyzyjne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego liftingu twarzy/ust i okolic oczu. Daje ono możliwość działania na pojedynczych zmarszczkach (zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza lub bruzdach (lwia bruzda, bruzdy wargowo-nosowe). Wykorzystuje ono dobroczynne działanie fal radiowych, które mają bezpośredni wpływ na włókna kolagenowe odpowiadające za jędrność skóry. Visage RF stymuluje też fibroblasty, dzięki czemu skóra produkuje aż o 30% więcej kolagenu. W efekcie zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, a zmarszczki wygładzają się. Lifting powoduje również, że kontur twarzy staje się bardziej wyraźny.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu chłodzącego, zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Pacjent nie odczuwa w jego trakcie żadnego dyskomfortu.

Największą zaletą Visage RF jest natychmiastowy efekt ujędrnienia, poprawy jakości skóry, wygładzenia zmarszczek, redukcji woreczków tłuszczowych oraz cieni pod oczami.

Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi, co sprawia, że jest on doskonałą alternatywą dla inwazyjnych terapii odmładzających.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekt zobaczysz już po pierwszym zabiegu!

Zalecenia po zabiegu

Częstotliwość: Kuracja wymaga przeprowadzenia maksymalnie 3 zabiegów w odstępie 21 dni. Visage RF jest doskonałym uzupełnieniem zabiegu Zaffiro.

Zastanawiasz się czy Visage RF to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa