Versus - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Versus - informacje

Czas trwania:
30 - 60 minut
Części ciała:
bikini, brzuch, cała twarz, całe nogi, klatka piersiowa, łydki, okolice intymne, pachy, plecy, uda
Rodzaj zabiegu:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność:

Trwała i bezbolesna depilacja jest już możliwa! Sprawdź Versus!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

chcesz trwale pozbyć się zbędnego owłosienia.

Efekty

  • Depilacja laserowa

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Versus – laser diodowy do usuwania owłosienia z systemem chłodzącym, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry.

Polega on na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.

Co wyróżnia zabieg laserem Versus?

Jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia.

Urządzenie, dzięki odpowiedniej długości fal (808 nm), umożliwia precyzyjne dotarcie do mieszków włosowych i ich uszkodzenie w procesie fototermolizy. Stały układ chłodzenia Cool Up oraz regulowana płynnie prędkość podawania impulsów (od 1 do 10 Hz) zwiększają szybkość wykonywania zabiegu, a płynne zwiększanie mocy oraz dostosowanie długości impulsu od 10 do 300 ms pozwalają na indywidualny dobór parametrów dla każdego pacjenta oraz dla obszarów, na które działamy. Wielkimi zaletami lasera diodowego są również wykorzystanie specjalnej jednolitej soczewki ProLens oraz duża powierzchnia kryształu (12 x 12 mm), dzięki której zabieg jest prosty i szybki do wykonania, a lekka i poręczna głowica znacznie ułatwia pracę operatorowi. Wszelkie nieprzyjemne odczucia klienta są więc sprowadzane do minimum. Zabieg jest bezpieczny dla otaczających mieszki włosowych tkanek. Nie dochodzi do oparzeń, a pacjent od razu może powrócić do codziennych aktywności.

Kiedy zobaczysz efekty?

Podczas wykonywania zabiegu, mieszki włosowe znajdują się w różnych fazach wzrostu, dla uzyskania trwałego efektu, konieczne jest kilkukrotne jego powtórzenie. Zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów co 4-5 tygodni.

Zalecenia

W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zabiegu niezbędne jest wykonanie serii 3-6 powtórzeń.

Zastanawiasz się, czy Versus jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!