Informacje

Czas trwania:
30-60 minut
Cena:
700 - 3900 zł
Części ciała:
brzuch, cała twarz, owal i podbródek
Dostępność:

Lifting skóry i wymodelowane kształty podczas jednego zabiegu? To możliwe! Wypróbuj V Max!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz nieinwazyjnej metody liftingu skóry. Zależy Ci na redukcji zmarszczek. Chcesz wymodelować sylwetkę i poprawić owal twarzy. Zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Efekty

  • Lifting
  • Modelowanie sylwetki
  • Ujędrnianie

V Max to nieinwazyjny, efektywny i bezpieczny zabieg, który wyszczupla, oraz ujędrnia skórę bez ingerencji chirurga. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mimo wielu wysiłków, stosowaniu diety i ćwiczeń nie mogą osiągnąć efektywnych rezultatów w gubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjna liposukcja, ujędrniająca skórę.

Zabieg wykonuje się na ciało, aby wyszczuplić i ujędrnić takie partie jak: brzuch, ramiona, talia, plecy, nogi oraz skutecznie odmłodzić skórę. V Max to świetnie rozwiązanie do liftingu twarzy i poprawy jej owalu oraz jako nieinwazyjny lifting piersi i nieinwazyjny lifting pośladków.

V Max wykorzystuje najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry a ujędrniając ją. Procedura jest praktycznie bezbolesna i całkowicie nieinwazyjna.

Kiedy zobaczysz efekty?

Już jeden zabieg przynosi widoczne efekty ujędrnienia i wyszczuplenia, powtórzenie serii trzech zabiegów daje długotrwałe efekty.

Zalecenia po zabiegu

Zastanawiasz się czy V Max to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa