Ultraformer III

Informacje

Czas trwania:
50 - 70 minut
Cena:
1000 - 15000 zł
Części ciała:
boczki, brzuch, cała twarz, czoło, dekolt, kolana, kostki, okolice oczu, owal i podbródek, pachy, plecy, policzki, ramiona, szyja, talia, uda
Inwazyjność:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność:
Wszystkie kliniki

Ultraformer III to antidotum na wiotką skórę twarzy i ciała!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Twoja skóra wiotczeje, widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry i szukasz nieinwazyjnej metody redukcji zmarszczek, a przy tym chcesz ujędrnić ciało i wymodelować sylwetkę.

Efekty

  • Redukcja bruzd
  • Redukcja opadających powiek
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU). Podczas zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę.

Fale ultradźwiękowe wnikając w głąb tkanek, stymulują ich regenerację i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu następuje efekt liftingu i ujędrnienia skóry.

Ultraformer III w niezwykle efektywny sposób działa również na ciało i pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch.
Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, optymalne po 3-6 miesiącach, ponieważ tyle czasu wymaga odbudowa skóry.

Zalecenia

Częstotliwość: w większości przypadków wystarczy 1 zabieg dla uzyskania pożądanego efektu. Ewentualne powtórzenie zabiegu jest możliwe po minimum 6 miesiącach.

Zastanawiasz się czy Ultraformer III to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa