Informacje

Czas trwania:
30 - 60 minut
Cena:
1100 - 17000 zł
Części ciała:
cała twarz, całe ciało, okolice oczu
Inwazyjność:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność:

Odmłodzona skóra i wyszczuplona sylwetka podczas jednego zabiegu!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Twoja skóra straciła jędrność, brak jej witalności, widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry. Jeśli dieta i ćwiczenia nie pomagają i zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Efekty

  • Lifting
  • Poprawa owalu twarzy
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU), dzięki czemu działa bardzo precyzyjnie na obszar zabiegowy i zapewnia efekty, porównywalne do zabiegów chirurgicznych, podczas nieinwazyjnej procedury.

Ulfit to jedyny zabieg na rynku, który odchudza i odmładza równocześnie!

Innowacyjne głowice urządzenia działają na różnych głębokościach tkanki (1,5 – 13 mm), przez co możliwy jest efekt redukcji komórek tłuszczowych i ujędrnienia skóry za pomocą jednego zabiegu.

Podczas zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę. Fale ultradźwiękowe wnikając w głąb tkanek, stymulują ich regenerację, dzięki czemu następuje efekt liftingu lub trwale uszkadzają komórki tłuszczowe, co powoduje redukcję opornego tłuszczu na obszarze poddanym zabiegowi.

Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, pełen po ok. 3 miesiącach – tyle czasu potrzeba, aby włókna kolagenowe mogły całkowicie się zregenerować.

Efekty zabiegu utrzymują się nawet do dwóch lat, co więcej skóra zostaje trwale odnowiona, dlatego mimo upływającego czasu na zawsze pozostaje młodsza, niż byłaby naturalnie

Zalecenia

Częstotliwość: w większości przypadków 1 zabieg jest wystarczający dla uzyskania oczekiwanych efektów. Niekiedy w celu maksymalizacji rezultatów należy powtórzyć zabieg po 3 miesiącach.

Zastanawiasz się czy Ulfit to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa