Thermologie - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Thermologie

Thermologie - informacje

Czas trwania:
45 minut
Cena:
390 - 2580 zł
Części ciała:
całe ciało
Rodzaj zabiegu:
kosmetologia hi-tech

Zapomnij o cellulicie i wiotkiej skórze!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Potrzebujesz głębokiego odprężenia, chcesz pozbyć się bólu pleców czy zmniejszyć napięcie mięśni po treningu. Równocześnie zabieg Thermologie jest dla Ciebie jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, zmagasz się z opornym cellulitem, szukasz sposobu na obrzęki i pozbycie się nadmiaru wody z organizmu, chcesz poprawić kondycję skóry.

Efekty

  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja obrzęków

Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

Thermologie to endermomasaż z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła led z elementami refleksologii. Inspirowany azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi.

Terapia  polega na masowaniu całego ciała poprzez określone ruchy za pomocą ergonomicznych głowic emitujących ciepło i zasysających skórę (vacum). Dodatkowo zastosowane światło led ujędrnia skórę, przywracając jej właściwe napięcie i zdrową kondycję.

Thermologie generuje intensywne i zarazem przyjemne ciepło co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz szereg procesów z tym związanych jak odżywienie skóry, detoksykację, dotlenienie i poprawę metabolizmu. Jest to wyróżnik rynkowy wśród tego typu urządzeń drenujących ciało. Zastosowane w urządzeniu vacum jest indywidualnie dostosowywane pod kątem siły działania w zależności od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz efektów jakie chcemy osiągnąć.

Zasada terapii cieplnej – na czym polega?

Jeśli zastosuje  się wysoką temperaturę w tkance poddanej zabiegowi rozszerzają się naczynia krwionośne, tym samym więcej tlenu i składników odżywczych dociera do opracowywanych tkanek, zwiększa się przepuszczalność naczyń włosowatych, żył i krążenia limfatycznego, a neurotransmisja bólu zmniejsza się, co prowadzi do mniejszego odczuwania bólu (np. bólu mięśni po treningu). Zwiększa się zatem efektywność zabiegu na poziomie drenażu limfatycznego, odżywienia i ujędrnienia skóry.

Zabieg polecany do wykonywania w ośrodkach spa (łączy głęboką relaksację z fizjoterapią) oraz profesjonalnych gabinetach zabiegowych (jako zabieg wyszczuplający, drenujący i antycellulitowy).

Wykonujemy go w 2 wersjach: przy użyciu oliwki lub w ubranku do endermologii w zależności od potrzeb skóry pacjenta.

W jednej i w drugiej wersji zabieg trwa 45min + dodatkowo płatne focusy 10min na wybrane partie ciała.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zobaczysz już po 1 zabiegu!

Zalecenia

Rekomendujemy serię 10, 15 lub 20 zabiegów i taką samą serię focusów (focus – dodatkowe opracowanie wybranej, problematycznej partii ciała). Częstotliwość – co drugi dzień.

Zastanawiasz się, czy Thermologie jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X