Smooth Shape

Informacje

Czas trwania:
30 - 120 minut
Cena:
300 - 750 zł
Części ciała:
brzuch, pośladki, uda
Inwazyjność:
Nieinwazyjny
Dostępność:

Wymodelowane kształty i wygładzona skóra podczas przyjemnej procedury!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki, zmagasz się z opornym cellulitem oraz chcesz zredukować tkankę tłuszczową. Szukasz sposobu na ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Efekty

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Trzy technologie skuteczne w odchudzaniu i modelowaniu sylwetki!
Smooth Shapes to unikalny system do redukcji cellulitu i usuwania zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Łączy w sobie trzy technologie: światło lasera, masaż rolkami oraz zasysanie próżniowe.

Jego skuteczność opiera się na wykorzystaniu technologii Photomology, polegającej na naświetlaniu tkanek za pomocą precyzyjnie dobranych długości fal. Laser o długości fali 915 nm penetruje tkanki, a jego światło jest w pierwszej kolejności absorbowane przez lipidy, w wyniku czego wzrasta temperatura w komórkach tłuszczowych. Część ssąca urządzenia ustawia skórę tak, aby zapewnić jak najskuteczniejszą penetrację lasera. Z kolei światło o długości fali 650 nm modyfikuje przepuszczalność błony komórkowej komórek tłuszczowych, dzięki czemu upłynniony tłuszcz przedostaje się do przestrzeni śródmiąższowej i jest usuwany przez układ limfatyczny. Jednocześnie kolagen w skórze zostaje przebudowany, co powoduje odnowienie komórek tłuszczowych oraz wygładzenie skóry.

Kiedy zobaczysz efekty?

Dzięki zastosowaniu technologii Photomology Smooth Shapes osiąga wysoką skuteczność w redukcji cellulitu i zapewnia długotrwałe efekty podczas usuwania tkanki tłuszczowej. Na obszarze, na którym wykonywany jest zabieg, pierwsze efekty widoczne są już po trzeciej sesji.

Zalecenia

Zabiegami uzupełniającymi do Smooth Shape są Icoone lub LPG/Endermologie, które przyśpieszają metabolizm tłuszczów i ich wydalanie.

Zastanawiasz się czy Smooth Shape to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa