Rewitalizacja regeneris - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Osocze bogatopłytkowe „Wampirzy Lifting”

Osocze bogatopłytkowe „Wampirzy Lifting” - informacje

Czas trwania:
30 - 60 minut
Części ciała:
Ciało, Twarz
Rodzaj zabiegu:
Zabieg iniekcyjny

Najsilniejsza regeneracja skóry!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Twojej skórze brak witalności i jędrności, widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry, zależy Ci na redukcji blizn i przebarwień. Szukasz metody, która odżywi i wzmocni Twoje włosy od środka, a także zapobiegnie ich wypadaniu.

Efekty

  • Odżywienie skóry
  • Poprawa wyglądu okolic oczu
  • Redukcja blizn
  • Redukcja przebarwień
  • Redukcja rozstępów
  • Redukcja trądziku
  • Redukcja zmarszczek
  • Stymulacja wzrostu włosów
  • Ujędrnianie

Wampirzy lifting wykonuje się substancją otrzymywaną z własnej krwi pacjenta, która jest bardzo bogata w czynniki wzrostu, przez co stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując osocze bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji oraz odnowy tkanek i pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu.

Właściwości otrzymywanej substancji to właściwości gojące, wyeliminowane w 100% ryzyko alergii, całkowicie biokompatybilne, niepowodujące zapalenia, hemostatyczne, redukujące ból, powodujące silną biostymulację fibroblastów i regenerację tkanek.

Zabieg ten opiera się na pobraniu niewielkiej ilości własnej krwi pacjenta i przygotowaniu z niej preparatu, na skutek odwirowania w specjalnym urządzeniu. W wyniku tego
procesu płytki krwi osadzają się w jednej warstwie osocza. W rezultacie powstaje substancja, którą wstrzykuje się pod lub podaje na skórę. Zabieg przypomina mezoterapię, przy pomocy bardzo cienkiej igły wprowadzamy uzyskany preparat w okolice wymagające odmłodzenia. Po zaaplikowaniu osocza w odpowiednie partie skóry, dostrzec można wyraźne przyspieszenie procesu odnowy oraz regeneracji tkanek. Pobudzone zostają także fibroblasty, które rozpoczynają wytwarzanie nowego kolagenu.

 

NOWOŚĆ! Teraz nawet nie musisz wychodzić z domu, żeby kupić zabieg. Przejdź do zakładki sklep i wybierz zabieg dla siebie! Wampirzy Lifting czeka na Ciebie!

Kupuję teraz online

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zabiegu są widoczne po około tygodniu od jego wykonania.

Zalecenia

Częstotliwość: Aby uzyskać długotrwały efekt zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach 1-2 miesięcy.

Zastanawiasz się, czy Osocze bogatopłytkowe „Wampirzy Lifting” jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X