Rewitalizacja komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Mezoterapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu

Mezoterapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu - informacje

Czas trwania:
60 minut
Części ciała:
cała twarz, skóra głowy
Rodzaj zabiegu:
Zabieg iniekcyjny

Młodość masz we krwii!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz najlepszego naturalnego sposobu na odmłodzenie skóry i poprawę jej kondycji. Chcesz zrewitalizować skórę głowy i zależy Ci na stymulacji wzrostu zdrowych i mocnych włosów.

Efekty

  • Odżywienie skóry
  • Redukcja blizn
  • Redukcja cieni
  • Redukcja rozstępów
  • Redukcja zmarszczek

Rewitalizacja komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej. Wykorzystuje dobroczynne składniki znajdujące się we krwi do rewitalizacji i kondycjonowania skóry.

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu odpowiadają za tworzenie i regenerację komórek skóry, są całkowicie bezpiecznym oraz naturalnym preparatem pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta.

Ta metoda rewitalizacji jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ nie niesie za sobą ryzyka powikłań.

Jak przebiega zabieg?

Do skóry techniką mezoterapii podaje się odwirowane z własnej krwi komórki macierzyste i czynniki wzrostu. W przypadku skóry, która potrzebuje większej regeneracji, lekarz może zdecydować o podaniu komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu uzyskanym z białek Twojej krwi.

Kiedy zobaczysz efekty?

Już po pierwszym zabiegu zauważysz poprawę kondycji skóry i spłycenie zmarszczek. Optymalne i długotrwałe efekty zabiegu przynosi wykonanie serii 3 powtórzeń co 4-6 tygodni.

Zalecenia

Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości. W dniu zabiegu nie dotykamy oraz nie myjemy okolicy poddanej zabiegowi.

Zastanawiasz się, czy Mezoterapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!