Redukcja przepuklin pod oczami - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Redukcja przepuklin pod oczami

Informacje

Czas trwania:
30 minut
Cena:
500 zł
Części ciała:
okolice oczu
Inwazyjność:
Zabieg iniekcyjny
Dostępność:
Wszystkie kliniki

Pozbądź się nieestetycznych worków pod oczami

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz zredukować worki pod oczami i znacznie odmłodzić swoje spojrzenie oraz nadać twarzy zdrowszy wygląd.

Efekty

  • Poprawa wyglądu okolic oczu
  • Redukcja doliny łez
  • Redukcja worków

Worki pod oczami to bardzo częsty problem w medycynie estetycznej. Przeważnie są one następstwem tzw. przepukliny tłuszczowej powieki dolnej. Widoczne są jako uwypuklenia powieki dolnej i mogą obejmować całą powiekę lub tylko jej część (przepuklina przyśrodkowa, środkowa i boczna). Powstawanie przepukliny związane z wiekiem jest procesem nieodwracalnym.

Trwałe usunięcie przepukliny tłuszczowej możliwe było dotychczas tylko podczas operacji chirurgicznej, tj. plastyki powiek dolnych, która jest jednak zabiegiem inwazyjnym. Dziś możliwe jest wykonanie zabiegu, który jest małoinwazyjny, a równie skuteczny. To zabieg lipolizy iniekcyjnej stosowany dotychczas z powodzeniem do usuwania miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie różnych okolic ciała.

Lipoliza iniekcyjna polega na ostrzykiwaniu poduszeczek tłuszczowych powieki dolnej preparatem zawierającym substancje emulgujące tłuszcz, co doprowadza do ich całkowitego usunięcia. Podawana w czasie zabiegu substancja powoduje rozpuszczenie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Dodatkowym efektem terapeutycznym jest poprawa mikrokrążenia w okolicy powieki dolnej.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podaniu cieniutką igłą preparatu w okolicę powieki dolnej.

Kiedy zobaczysz efekty?

Już po jednym zabiegu widoczne jest zmniejszenie poduszeczek tłuszczowych. Dla osiągnięcia pełnej skuteczności konieczne jest niekiedy wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach czasowych wynoszących 2-3 tygodnie.

Zalecenia

Według wskazań lekarza.

Zastanawiasz się czy Redukcja przepuklin pod oczami to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę