Profacial - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Profacial

Informacje

Czas trwania:
do 60 min
Cena:
490 zł
Części ciała:
cała twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:
kosmetyka

Wyraźnie oczyszczona, nawilżona i promienna cera!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Marzysz o dogłębnie oczyszczonej, wygładzonej i zregenerowanej skórze. Oczekujesz wielu efektów w jednym zabiegu. Szukasz profesjonalnego zabiegu, który można wykonać szybko, nawet tuż przed wielkim wyjściem bez ryzyka podrażnienia skóry.

Efekty

  • Oczyszczenie skóry
  • Odżywienie skóry

PROFACIAL to zabieg pielęgnujący, oczyszczający i liftingujący, dający efekt wyraźnie odżywionej i świeżej skóry twarzy. Szczególnie polecany jest przed wielkimi wyjściami oraz do regularnej pielęgnacji, w celu otrzymania dobrej kondycji cery.

Składa się z 4 aktywnych etapów:

Etap I
Dogłębne złuszczenie i oczyszczenie, specjalną głowicą oraz preparatami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb skóry. Jednocześnie wtłaczany zostaje preparat z substancjami aktywnymi, odżywiającymi skórę.

Etap II
Lifting i zagęszczenie skóry z wykorzystaniem technologii fali radiowej.

Etap III
Mikrostymulacja z wykorzystaniem maski biocellulozowej oraz specjalnej głowicy. To doskonała kuracja silnie nawilżająca i liftingująca skórę, świetnie koi podrażnienia. W efekcie tego etapu następuje intensywna regeneracja skóry.

Etap IV
Wtłaczanie substancji odżywczych z wcześniej nałożonej maski biocelulozowej. Dzięki wykorzystaniu głowicy z technologią ultradźwięków, substancje aktywne skutecznie wnikają w głąb skóry.

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Natychmiast po zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyczona, gładsza i bardziej promienna. Znacząco wzrasta poziom jej nawilżenia i odżywienia, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

PROFACIAL wykonywany regularne utrzymuje skórę w doskonałej kondycji przez długi okres.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienie skóry, jednak od razu po nim można wrócić do codziennych czynności. PROFACIAL to „zabieg lunchowy” nie wymagający okresu rekonwalescencji.

Zastanawiasz się czy Profacial to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa