Powiększanie piersi

Informacje

Czas trwania:
120 minut
Cena:
12000 - 24000 zł
Części ciała:
biust
Inwazyjność:
Chirurgia Plastyczna
Dostępność:

Uzyskaj wymarzony rozmiar biustu!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

chcesz powiększyć piersi oraz ujędrnić skórę biustu.

Efekty

  • Powiększenie piersi

Zabieg powiększenia piersi w naszej klinice wykonujemy na dwa sposoby – poprzez wszczepienie implantów lub wypełnienie piersi własnym tłuszczem.

Powiększenie piersi implantami polega na wszczepieniu najwyższej jakości implantów (składających się z elastycznej silikonowej otoczki wypełnionej żelem silikonowym), w celu powiększenia i ujędrnienia piersi.

Zabieg przeprowadza się z myślą o poprawie wyglądu, ma on jednak także znaczący wpływ na samopoczucie i zwiększenie pewności siebie pacjentek.

Implanty umieszcza się w wytworzonej chirurgicznie przestrzeni pomiędzy gruczołami piersiowymi a mięśniami klatki piersiowej (mięśniami piersiowymi) lub pomiędzy gruczołami piersiowymi i mięśniami piersiowymi a ścianą klatki piersiowej. Protezy, które wykorzystywane są w Klinice La Perla to produkty dwóch firm: Allergan oraz Megan, które uznawane są za najlepsze na świecie w dziedzinie wytwarzania implantów piersi. Aby dobrać implanty adekwatnie do potrzeb pacjentki, wykorzystuje się specjalny zestaw implantów przystosowany do dokonania pomiarów gruczołu piersiowego i jego stanu faktycznego. Daje to również możliwość szczegółowego zaplanowania efektów zabiegu.

Warto dodać, że wbrew powszechnym głosom w opinii publicznej, silikon nie wpływa na rozwój raka piersi. Pozostaje on również bez związku z karmieniem piersią.

Powiększenie piersi własnym tłuszczem jest metodą naturalnego wypełnienia biustu. Tkanka tłuszczowa zostaje pobrana z innego miejsca na ciele (biodra, brzuch, uda) metodą Liposukcji Body Jet. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest naturalność wypełniacza, co sprawia, że nie istnieje ryzyko odrzucenia przeszczepu czy alergii.

Nowością w naszej klinice jest powiększanie piersi metodą hybrydową – jest to połączenie implantów z wypełnieniem piersi własnym tłuszczem w celu osiągnięcia jak najbardziej naturalnego wyglądu biustu.

Metoda Hybrydowa powiększania piersi polega na połączeniu implantów z wypełnieniem własną tkanką tłuszczową. Implant piersiowy wszczepiany jest w celu powiększenia gruczołu i dodatkowo wokół implantu dostrzykiwane są własne komórki tłuszczowe, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Pierś powiększona metodą hybrydową jest pełna, a implant nie jest wyczuwalny podskórnie.

Zabieg przeprowadzany jest przy znieczuleniu ogólnym. Po jego wykonaniu konieczna jest hospitalizacja przez jeden dzień.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty przeprowadzonego zabiegu są natychmiastowe i trwałe.

Przy powiększaniu piersi implantami u części pacjentek konieczna jest jednak wymiana implantów po upływie kilkunastu lat od wykonania zabiegu. Pierwotny kształt implantów może ulec zmianie, w wyniku naturalnego procesu starzenia się oraz pod wpływem karmienia piersią oraz gwałtownych zmian wagi ciała.

Zalecenia

Przez około 2 tygodnie od wszczepienia implantów, odczuwalne są skutki przeprowadzonego zabiegu. Przez 4-6 tygodni zabrania się powrotu do normalnej aktywności fizycznej. Okres gojenia się ran trwa natomiast od 6 do 12 miesięcy. Przez 3-6 tygodni zaleca się również noszenie specjalnego stanika utrzymującego piersi w stabilnej pozycji.

Przed operacją wymagane jest wykonanie badań zleconych przez lekarza podczas konsultacji.

Zastanawiasz się czy Powiększanie piersi to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa