Powiększanie piersi - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Powiększanie piersi

Informacje

Czas trwania:
120 minut
Cena:
11000 - 14500 zł
Części ciała:
biust
Inwazyjność:
Chirurgia Plastyczna
Dostępność:

Uzyskaj wymarzony rozmiar biustu!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

chcesz powiększyć piersi oraz ujędrnić skórę biustu.

Efekty

  • Powiększenie piersi

Zabieg powiększenia piersi w naszej klinice wykonujemy na dwa sposoby – poprzez wszczepienie implantów lub wypełnienie piersi własnym tłuszczem.

Powiększenie piersi implantami polega na wszczepieniu najwyższej jakości implantów (składających się z elastycznej silikonowej otoczki wypełnionej żelem silikonowym), w celu powiększenia i ujędrnienia piersi.

Zabieg przeprowadza się z myślą o poprawie wyglądu, ma on jednak także znaczący wpływ na samopoczucie i zwiększenie pewności siebie pacjentek.

Implanty umieszcza się w wytworzonej chirurgicznie przestrzeni pomiędzy gruczołami piersiowymi a mięśniami klatki piersiowej (mięśniami piersiowymi) lub pomiędzy gruczołami piersiowymi i mięśniami piersiowymi a ścianą klatki piersiowej. Implanty, które wykorzystywane są w Klinice La Perla to produkty firmy MENTOR z dożywotnią gwarancją, które uznawane są za najlepsze na świecie w dziedzinie wytwarzania implantów piersi.

Nowością, dostępną już w naszej klinice, są najnowocześniejsze implanty Mentor MemoryGel XTRA, są to implanty teksturowane, okrągłe, jeszcze bardziej naturalne w dotyku, 30% bardziej elastyczne niż inne, dzięki czemu różnica pomiędzy piersią naturalną, a piersią z implantem jest mniej wyczuwalna. Wypełnione są żelem zapamiętującym kształt, o intensywnym efekcie push-up.

Implanty MemoryGel XTRA, to doskonała alternatywa dla szczupłych pań o drobnej budowie ciała. Użycie ich u pacjentek o wąskiej klatce piersiowej może zapewnić satysfakcjonujące powiększenie piersi przy jednoczesnej mniejszej widoczności brzegów implantu i mniejszej ich wyczuwalności przy dotyku. XTRA push up jest efektem pożądanym przez wiele pacjentek.

5 milionów kobiet na świecie wybrało implanty Mentor®. 99% kobiet posiadających implanty Mentor® jest nimi zachwycona. Kochają je kobiety aktywne i świadome swoich pragnień. Podczas testów najnowszych implantów XTRA, 9 na 10 Amerykanek wybrało nowe implanty Mentor (badania przeprowadzone na 452 kobietach).

Aby dobrać implanty adekwatnie do potrzeb pacjentki, wykorzystuje się specjalny zestaw implantów przystosowany do dokonania pomiarów gruczołu piersiowego i jego stanu faktycznego. Daje to również możliwość szczegółowego zaplanowania efektów zabiegu.

Warto dodać, że wbrew powszechnym głosom w opinii publicznej, silikon nie wpływa na rozwój raka piersi. Pozostaje on również bez związku z karmieniem piersią.

Powiększenie piersi własnym tłuszczem jest metodą naturalnego wypełnienia biustu. Tkanka tłuszczowa zostaje pobrana z innego miejsca na ciele (biodra, brzuch, uda) metodą Liposukcji Body Jet. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest naturalność wypełniacza, co sprawia, że nie istnieje ryzyko odrzucenia przeszczepu czy alergii.

Najnowocześniejszą metodą powiększania piersi jest metoda hybrydowa – połączenie implantów z wypełnieniem piersi własnym tłuszczem w celu osiągnięcia jak najbardziej naturalnego wyglądu biustu.

Metoda Hybrydowa powiększania piersi polega na połączeniu implantów z wypełnieniem własną tkanką tłuszczową. Implant piersiowy wszczepiany jest w celu powiększenia gruczołu i dodatkowo wokół implantu dostrzykiwane są własne komórki tłuszczowe, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Pierś powiększona metodą hybrydową jest pełna, a implant nie jest wyczuwalny podskórnie.

Zabieg przeprowadzany jest przy znieczuleniu ogólnym. Po jego wykonaniu konieczna jest hospitalizacja przez jeden dzień.

 

Sprawdź lub dodaj opinie o naszym Ekspercie:

 

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty przeprowadzonego zabiegu są natychmiastowe i trwałe.

Przy powiększaniu piersi implantami u części pacjentek konieczna jest jednak wymiana implantów po upływie kilkunastu lat od wykonania zabiegu. Pierwotny kształt implantów może ulec zmianie, w wyniku naturalnego procesu starzenia się oraz pod wpływem karmienia piersią oraz gwałtownych zmian wagi ciała.

Umów się na konsultację już teraz!

Warszawa

Adres:
ul. Łowicka 21b/1
Tel. 784 066 272
Mail: lowicka@la-perla.pl

Zalecenia

Przez około 2 tygodnie od wszczepienia implantów, odczuwalne są skutki przeprowadzonego zabiegu. Przez 4-6 tygodni zabrania się powrotu do normalnej aktywności fizycznej. Okres gojenia się ran trwa natomiast od 6 do 12 miesięcy. Przez 3-6 tygodni zaleca się również noszenie specjalnego stanika utrzymującego piersi w stabilnej pozycji.

Przed operacją wymagane jest wykonanie badań zleconych przez lekarza podczas konsultacji.

Zastanawiasz się czy Powiększanie piersi to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa