Nici - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Informacje

Czas trwania:
30 - 60 minut
Cena:
100 - 1000 zł
Części ciała:
cała twarz, całe ciało, dekolt
Inwazyjność:
Zabieg iniekcyjny

Lifting twarzy i ciała bez skalpela!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz szybkiego sposobu na ujędrnienie skóry, wymodelowanie owalu twarzy oraz kształtów ciała. Chcesz zredukować widoczne zmarszczki i poprawić elastyczność skóry.

Efekty

  • Modelowanie sylwetki
  • Poprawa owalu twarzy
  • Redukcja asymetrii
  • Redukcja zmarszczek

Nici mają wiele zastosowań – liftingują, zagęszczają i wzmacniają skórę, poprawiają jej sprężystość i elastyczność, pobudzają produkcję kolagenu i naturalnego kwasu hialuronowego, zmniejszają widoczność zmarszczek. Co więcej, nici stosuje się do poprawy sylwetki – modelowania piersi, pośladków, liftingu wewnętrznej strony ud i ramion.

Nici skutecznie zastępują lub uzupełniają metody chirurgicznego poprawiania urody.

Jak przebiega zabieg?

Najpierw lekarz stosuje znieczulenie, dzięki czemu aplikacja nici jest bezbolesna, następnie cieniutką igłą wprowadza nitkę do organizmu – śródskórnie, podskórnie lub domięśniowo.

Podczas jednego zabiegu można użyć kilka różnych rodzajów nici.

W Klinice używamy następujących rodzajów nici:

Happy lift

Nici Happy lift stosuje się w celu odmłodzenia wyglądu skóry oraz powstrzymanie i zmniejszenie efektów starzenia, a także korekty nabytych zniekształceń pochorobowych lub pourazowych. Dzięki swojej budowie Happy lift podtrzymują i unoszą tkanki,  skóra staje się bardziej napięta. Stymulują także produkcję własnego kolagenu w tkance podskórnej dzięki mechanicznej stymulacji fibroblastów oraz uwalnianiu z nici kwasu polimlekowego. Dwukierunkowo zbieżne haczyki wzmacniają skórę i unoszą ją, dając naturalny efekt natychmiastowego liftingu oraz modelowania ciała: pośladków, piersi, czy ramion. Najlepszym kandydatem do zabiegu liftingującego są osoby 30-40 pacjenci w celu zapobiegania procesom starzenia, a u osób 40+ oprócz profilaktyki celem jest poprawa wyglądu. Zabieg modelujący sylwetkę zalecany jest osobom niezależnie od wieku. Nici wchłaniają się całkowicie, dlatego zabieg wykonuje się raz na 3-5 lat.

First lift i PDO

Zabiegi First Lift 2Generation polecane są pacjentom po 30. roku życia zarówno do liftingu twarzy, jak i modelowania wybranych partii ciała. Stanowią one doskonałą alternatywę dla mezoterapii, botoxu, i innych zabiegów rewitalizujących, ponieważ zagęszczają skórę. Zabieg wykonuje się raz do roku. W przypadku szyi zagęszczają wiotką skórę, obszar który bardzo szybko się starzeje, a efekt zastosowania First Lift w tym obszarze daje rewelacyjne efekty.  Niektóre z tych nici mają haczyki, które dają natychmiastowy efekt liftingu.Wykonane są z materiału wchłanialnego.

Silhouette soft

Silhouette-Soft™ to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku, poprawiający wygląd policzków i przywracający objętość skóry w okolicy jarzmowej. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu.

Nici Silhouette – Soft™ zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego, przez co są one w pełni wchłanialne. Materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

Złote nici

Zabieg służy do poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi, dekoltu lub podbródka. Złote Nici stosuje się również w celu zagęszczenia skóry w takich obszarach ciała jak uda i ramiona wewnętrzne , brzuch czy kolana. Miesiąc po zabiegu w miejscach wszczepienia nici powstaje nowa sieć naczyń krwionośnych, co powoduje lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie skóry, która staje się też bardziej napięta. Złote nici niwelują również przebarwienia i widocznie wygładzają zmarszczki. Nici nie rozpuszczają się, są grubości włosa, stosuje się je w okolice rozpuszczalnej nici chirurgicznej. Zabieg stosuje się na dany obszar raz na 7 lat. Wskazaniem do zabiegu jest luźna skóra, nawet u młodych kobiet po ciąży, lub utracie dużej masy ciała.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty widoczne są od razu po zabiegu i w zależności od zastosowanych nici rezultaty utrzymują się od roku do 7 lat. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg.

Zalecenia

Wizyta kontrolna od 2 do 7 tygodni po zabiegu. Przestrzeganie zaleceń otrzymanych od lekarza w karcie wypisowej.

Zastanawiasz się czy Nici to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa