Motus AX - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Motus AX - informacje

Czas trwania:
od 10 do 45 minut
Części ciała:
bikini, całe nogi, łydki, okolice intymne, pachy, plecy, uda
Rodzaj zabiegu:
kosmetologia hi-tech
Dostępność:

Bezbolesna i najszybsza depilacja laserowa nowej generacji!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz trwale, bezboleśnie i szybko pozbyć się nadmiernego owłosienia na ciele metodą laserową. Szukasz najnowszych rozwiązań technologicznych w przystępnej cenie.

Efekty

  • Depilacja laserowa

Laser Motus Ax to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755nm, idealny do trwałej epilacji nawet jasnych i cieńkich włosków.

Ta innowacyjna technologia w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku jest szybka i całkowicie bezbolesna!

Dzięki wykorzystaniu trybu pracy „moveo”głowica  prowadzi do stopniowego nagrzewania  powodując zniszczenie włosów. Natomiast szybki czas impulsu  oraz  unikatowa szafirowa głowica (o wielkości 20mm), schładzająca skórę do temperatury 15 stopni zapewniają bezpieczeństwo i pełen  komfort pacjentowi.

Żaden inny typ lasera, nie łączy tak skutecznej absorpcji energii przez chromofory  melaniny— o 25% większej niż laser diodowy, wysokiej mocy szczytowej i możliwości wyboru krótkich długości impulsu. Zastosowanie tych elementów  sprawia, że Motus Ax działa na zupełnie innych parametrach niż  dotychczas stosowane lasery. Skutkuje to możliwością usuwania  nawet  blond lub siwych włosów

Motus Ax sprawdzi się  świetnie nawet u osób z bardzo niskim progiem bólowym . Wyróżnia się niezwykle wysoką skutecznością nawet w tych przypadkach, gdzie  inne lasery nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Laser Motus Ax jest  całkowicie bezpieczny również  dla osób z ciemną karnacją, a zabiegi możemy wykonywać przez cały rok!

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Dla uzyskania trwałych efektów wystarczy około 4-6 zabiegów, wykonywanych w 4 tygodniowych odstępach.

W niektórych przypadkach kosmetolog zaleci serię 6-8 zabiegów.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

Przed zabiegiem (24h) należy ogolić maszynką obszar poddawany epilacji laserowej, pozostawiając niewielki fragment skóry z włoskami (ok . 2cmx2cm). Dzięki temu zabiegowiec będzie w stanie dostosować idealne parametry wiązki lasera. Nie zalecamy tuż przed zabiegiem stosowania kremów do depilacji, balsamów samoopalających czy natłuszczających. Skóra powinna być sucha i czysta. Nie należy  korzystać  również z preparatów złuszczających skórę, peelingów. Cztery tygodnie przed depilacją laserową nie wolno wyrywać włosków woskiem, depilatorem, ani pęsetą. W dniu zabiegu ani 24h wcześniej nie należy przyjmować leków przeciwbólowych. W przypadku przyjmowania antybiotyków w większości przypadków należy odczekać około 2 tygodni od ostatniej przyjętej dawki do zabiegu.

Zastanawiasz się, czy Motus AX jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!