Mikrodermabrazja diamentowa - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Mikrodermabrazja diamentowa

Informacje

Czas trwania:
45 minut
Cena:
280 zł
Części ciała:
cała twarz
Inwazyjność:
kosmetyka
Dostępność:

Idealnie gładka skóra bez niedoskonałości!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Borykasz się z problemem zanieczyszczonej skóry, blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów i nadmiernie przesuszonej skóry. Jeśli Twoim problemem jest szorski, nierówny naskórek oraz przebarwienia i plamy starcze.

Efekty

  • Oczyszczenie skóry
  • Odżywienie skóry
  • Redukcja blizn
  • Redukcja przebarwień
  • Redukcja trądziku

Mikrodermabrazja to sprawdzona i skuteczna  technika mechanicznego złuszczania naskórka a jej rezultaty są widoczne natychmiast po zabiegu.

Zjawisko złuszczenia uzyskuje się wskutek działania ścierających głowic pokrytych warstwą diamentu wraz z  pompą zasysającą zrogowaciały naskórek.

Przy zastosowaniu mikrodermabrazjj z powierzchni skóry usuwane są resztki wydzielin gruczołów skórnych (łój, pot), zrogowaciałe komórki oraz zanieczyszczenia w postaci brudu, pyłu, mikroorganizmów, resztek makijażu i innych kosmetyków.

Mikrodermabrazja nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pobudza jej procesy regeneracyjne, gdyż po usunięciu warstwy rogowej następuje szybka odbudowa tkanek i zastąpienie ich nowymi komórkami. W następstwie tego zabiegu komórki podstawne szybko się dzielą, co prowadzi do efektu odmłodzenia – poprawia się koloryt, elastyczność i sprężystość pobudzonej do aktywności skóry. Pozbawiona wierzchniej warstwy skóra jest miękka i gładka, a jej powierzchnia wyrównuje się. W różnym stopniu zabieg usuwa również opaleniznę i przebarwienia pozapalne.

Mikrodermabrazja ułatwia też przenikanie substancji aktywnych do jej głębszych warstw.

Pełny zabieg oczyszczania składa się z kilku etapów, a do każdego dobiera się odpowiedni preparat.
Na koniec na obszar poddany zabiegowi stosuje się odpowiednio dobrane maski i kremy, które w znaczy sposób wpływają na jego efektywność. Po zabiegu mikrodermabrazji zwiększona jest absorbcja substancji aktywnych przez skórę – zabiegiem uzupełniającym dla tego zabiegu zarówno przed i po jest Kawitacja.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty widoczne są od razu po zabiegu.

W przypadku trudniejszych zanieczyszczeń skóry zalecamy serię zabiegów.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Zalecamy, aby po zabiegu unikać opalania, stosować kremy z filtrem SPF 50. Przestrzegamy również, by nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne.

Zastanawiasz się czy Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę