Mezoterapia Rich Booster - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Mezoterapia Rich Booster

Informacje

Czas trwania:
40 - 60 minut
Cena:
1700 zł
Części ciała:
cała twarz, dekolt, szyja
Inwazyjność:
zabieg iniekcyjny
Dostępność:
Wszystkie kliniki

Bogactwo składników aktywnych dla maksymalnego odmłodzenia skóry!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

szukasz sposobu na odmłodzenie z naturalnym efektem. Zależy Ci na widocznej poprawie jakości skóry, odżywieniu, głębokim nawilżeniu skóry i przebudowaniu jej "rusztowania".

Efekty

  • Odżywienie skóry
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie

Mezoterapia Rich Booster to wyjątkowo bogaty koktajl składników aktywnych – peptydy, kwas hialuronowy, kompleks biomimetyczny, kompleks witamin i aminokwasów.

Rich Booster, to aż 12ml odżywczego koktajlu, który zrewitalizuje skórę twarzy, szyi i dekoltu!

Bogata mieszanka łączy Prostrolane Natural B i Dermaheal HSR

 

Prostrolane Natural B

Nowoczesny preparat peptydowy do terapii skóry. Zawiera kwas hialuronowy oraz kompleks peptydów. Wygładza zmarszczki, rewitalizuje skórę przywracając jej objętość i poprawiając jej jakość, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Dzięki zastosowaniu technologii powolnego uwalniania peptydów, efekt zabiegu narasta jeszcze przez 2 tygodnie po jego wykonaniu.

 

Dermaheal HSR

Przeciwzmarszczkowy produkt biostymulacyjny złożony z 58 składników aktywnych, w tym kompleksu biomimetycznego, peptydów, kwasu hialuronowego (10 mg / ml), kompleksu witamin i aminokwasów.

 

Bogactwo peptydów i składników aktywnych obecnych w Mezoterapii Rich Booster zapewnia skórze odżywienie, widoczne odmłodzenie i poprawę jakości skóry.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zabiegu są widoczne tuż po jego wykonaniu. W kolejnych dniach efekt narasta – maksymalny rezultat osiągamy po około 2 tygodniach od zabiegu.

Mezoterapia Rich Booster i zawarte w niej peptydy wygładzają zmarszczki, rewitalizują skórę przywracając jej objętość i poprawiając jej jakość, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Obecny w preparacie kwas hialuronowy zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, nadaje jej miękkości i elastyczności, przywraca młodszy wygląd. Kwas hialuronowy to niezbędny i podstawowy składnik w profilaktyce antystarzeniowej. Pozosałe składniki aktywne i aminokwasy odżywiają skórę, poprawiają jej jakość, zapewniają młodszy wygląd i ochronę przeciwstarzeniową.

Zastanawiasz się czy Mezoterapia Rich Booster to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa