Mezoterapia / Rewitalizacja - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Mezoterapia / Rewitalizacja

Informacje

Czas trwania:
20 - 40 minut
Cena:
300 - 2500 zł
Części ciała:
cała twarz, dekolt, dłonie, okolice intymne, okolice oczu, skóra głowy
Inwazyjność:
Zabieg iniekcyjny

Wszechstronny zabieg kondycjonujący skórę

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz zabiegu, który zredukuje pierwsze oznaki starzenia się skóry, dogłębnie ją nawilży, poprawi elastyczność i napięcie oraz ogólną kondycję. Zależy Ci na redukcji drobnych zmarszczek i przebarwień. Szukasz metody, która odmłodzi spojrzenie i rozjaśni cienie pod oczami. Chcesz zredukować cellulit, tkankę tłuszczową oraz rozstępy, ujędrnić skórę, odżywić ją i zregenerować. Mezoterapia jest również trafnym wyborem, jeśli szukasz sposobu na rewitalizację skóry głowy - wzmocnienie włosów, zmniejszenie efektu ich utraty, nawilżenie skóry głowy. Zabieg jest dla Ciebie jeśli chcesz pozbyć się łupieżu i przywrócić biologiczną równowagę skóry głowy.

Efekty

  • Leczenie łysienia
  • Nawilżenie skóry
  • Odżywienie skóry
  • Poprawa wyglądu okolic intymnych
  • Poprawa wyglądu okolic oczu
  • Redukcja blizn
  • Redukcja cieni
  • Redukcja zmarszczek
  • Stymulacja wzrostu włosów

Rewitalizacja to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Mezoterapia stosowana jest zarówno w leczeniu, jak i w profilaktyce, znacząco i wszechstronnie polepszając kondycję skóry.

Istotą mezoterapii jest dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących. Dobrane przez lekarza bezpieczne preparaty, zawierające między innymi retinol, witaminę A, C, E, D, B2, B5, wstrzykiwane są w dolne warstwy skóry za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle. Ich zadaniem jest zintensyfikowanie mikrokrążenia w naczyniach krwionośnych. Preparaty zastosowane podczas zabiegu mezoterapii są dobrane odpowiedniego do celu i miejsca zastosowania.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekt nawilżenia i poprawy kondycji skóry zobaczysz już po pierwszym zabiegu.

Najlepsze efekty przynosi mezoterapia wykonywana systematycznie. Częstotliwość zabiegu zależy od stanu skóry, rodzaju problemu i powinna być ustalona przez lekarza. Systematyczne wykonywanie mezoterapii pozwala osiągnąć widoczne i długotrwałe rezultaty.

Zalecenia

Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości. W dniu zabiegu nie dotykamy oraz nie myjemy okolicy poddanej zabiegowi.

Zastanawiasz się czy Mezoterapia / Rewitalizacja to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa