LPG Endermologie / Integral - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

LPG Endermologie / Integral

LPG Endermologie / Integral - informacje

Czas trwania:
35 - 60 minut
Części ciała:
całe ciało, pośladki, uda
Rodzaj zabiegu:
Nieinwazyjny

LPG Integral - wyszczuplająca moc masażu!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz wymodelować sylwetkę, zmagasz się z opornym cellulitem oraz szukasz sposobu na obrzęki i pozbycie się nadmiaru wody z organizmu, a przy tym zależy Ci na poprawie kondycji skóry.

Efekty

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Technologia LPG polega na zastosowaniu systemu dwóch niezależnie sterowanych rolek masujących umieszczonych w hermetycznej komorze, które w połączeniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco i ujędrniają skórę, a także modelują sylwetkę. Efekt wyszczuplenia jest osiągany dzięki rolkom zawijającym fałdę skórną do wnętrza komory zabiegowej, w której stymulacja receptorami β powoduje rozkładanie i uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei celem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki działają odwrotnie – rozwijają fałdę skórną, a stymulacja fibroblastów wzmacnia sieć włókien kolagenu i elastyny. Rolki mogą obracać się także w tę samą stronę ze zróżnicowaną prędkością. Rozluźniają tym samym struktury tkanki objętej cellulitem, wygładzają skórę i znacznie przyspieszają mikrokrążenie.

Technologia LPG niezmiennie od 20 lat jest w czołówce najskuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów wyszczuplających i ujędrniających.

LPG Integral stanowi nieodłączną część postępowania po operacji liposukcji jako drenaż wspomagający wydalanie niechcianych komórek tłuszczowych i jednocześnie skraca okres rekonwalescencji (znacząco zmniejsza obrzęki).

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zobaczysz już po 1 zabiegu! Dla optymalizacji rezultatów zalecamy wykonanie serii zabiegów – ich odpowiednią ilość doradzi indywidualnie kosmetolog podczas konsultacji.

Zalecenia

Częstotliwość: Zgodnie z rekomendacją kosmetologa – zabieg może być wykonywany nawet codziennie, rekomendowane zazwyczaj kilka razy w tygodniu jednak ostateczna częstotliwość zależy od wskazań i jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji.

https://youtu.be/9QHcfddB0wA

Zastanawiasz się, czy LPG Endermologie / Integral jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!