Laser Pearl - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Laser Pearl

Informacje

Czas trwania:
50 - 60 minut
Cena:
500 - 2200 zł
Części ciała:
cała twarz, całe ciało
Inwazyjność:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność:

Odmłodzenie i poprawa jakości skóry już po jednym zabiegu!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz odmłodzić i wygładzić skórę, zmagasz się z przebarwieniami, szukasz sposobu na trądzik oraz jeśli chcesz pozbyć się rozstępów.

Efekty

  • Redukcja blizn
  • Redukcja przebarwień
  • Redukcja zmarszczek

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Pearl to najnowszej generacji laser ablacyjny oparty na technologii YSGG przeznaczony do usuwania zmarszczek i do odnowy skóry, w tym także trudnych okolic oczu i ust. Jest on jedynym rozwiązaniem zapewniającym jednoczesne osiągnięcie dwóch rezultatów: głębokiej ablacji połączonej z kontrolowaną koagulacją stref zabiegowych.

Odpowiednio dobrana długość fali oraz zastosowanie skanera laserowego pozwala na powierzchniowe wygładzenie zniszczonej skóry i wywołanie procesu tworzenia nowego kolagenu.

Głęboka ablacja laserem Pearl z kontrolą stref termicznych umożliwia zmaksymalizowanie rezultatów każdego z zabiegów. Powoduje, że skóra obkurcza się, uzyskuje młodszy, świeższy wygląd, poprawia się jej faktura, znikają drobne zmarszczki. Dobre wyniki osiąga się w obrębie twarzy, szyi, wewnętrznej strony ramion i ud oraz na rozstępach na brzuchu (u kobiet po porodach), uzyskując efekt ujędrnienia, liftingu i wyraźnej redukcji rozstępów.

W trakcie podgrzewania naskórek jest chroniony poprzez zastosowanie chłodzonej szafirowej końcówki, która zapewnia zmniejszenie dyskomfortu, kontrolując przepływ ciepła w głąb skóry. Dzięki temu jest to metoda bezpieczna (laser nie narusza otaczających miejsce zabiegu tkanek, naczyń krwionośnych ani nerwów), wymagająca znieczulenia kremem Emla. Zaczerwienienie występuje po zabiegu i utrzymuje się kilka dni, po 3 dniach skóra się łuszczy a po 7 dniach widać efekty zabiegu.

Kiedy zobaczysz efekty?

Wystarczy jeden zabieg dla osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Zalecenia

Częstotliwość: Zasadniczo wystarcza jeden zabieg. 30 dni po każdym zabiegu wymagana jest konsultacja lekarska po której lekarz zaleca ewentualne zastosowanie dodatkowego zabiegu. W przypadku rozstępów lub głębokich blizn zabiegi powtarza się w odstępach 30 dniowych (3 do 6 powtórzeń). Ostateczna rekomendacja częstotliwości wykonywania zabiegów jest ustalana podczas wizyty.

Zastanawiasz się czy Laser Pearl to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa