Jet Vibe | Klinika La Perla | Warszawa, Kraków, Rzeszów, Poznań

Jet Vibe - informacje

Czas trwania:
30 min
Cena:
700 - 1200 zł
Wskazania:
dla każdego
Części ciała:
boczki, brzuch, pośladki, talia, uda
Rodzaj zabiegu:
Zabieg hi-tech

Zabieg modelujący ciało za pomocą pola magnetycznego

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

brakuje Ci tkanki mięśniowej na brzuchu, udach lub pośladkach, masz oporny tłuszcz, jesteś po ciąży, nie masz czasu na wyczerpujące treningi

Efekty

  • likwidacja opornego tłuszczu
  • modelowanie sylwetki w miejscach problematycznych
  • Odchudzanie
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Stymulacja mięśni

Jet Vibe to urządzenie modelujące ciało za pomocą pola elektromagnetycznego wraz z selektywną neurostymulacją o wysokiej częstotliwości.

Technologia stymulacji mięśniowej za pomocą generowanego pola magnetycznego od lat jest znana i wykorzystywana w rehabilitacji, w celu budowania tkanki mięśniowej. Intensywne impulsy elektromagnetyczne wywołują skurcze mięśni, powodując ich rozrost oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

 

Jet Vibe działaniem przypomina trening, jednak generując ponad 20 tysięcy skurczów stymulujących tkankę mięśniową i tłuszczową podczas jednego zabiegu, osiąga się o wiele lepsze wyniki niż na siłowni. Elektromagnetyczna stymulacja przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe, a skurcze supramaksymalne powodują zwiększenie gęstości i objętości tkanki mięśniowej. Jest to wyjątkowo szybka i skuteczna metoda budowania mięśni na pośladkach, brzuchu lub udach.

Urządzenie ma kilka programów, które mogą zmaksymalizować budowanie mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej lub wzrost siły. Jet Vibe stymuluje obydwa rodzaje tkanek, czego efektem jest przebudowa ich struktury, poprawa napięcia mięśni oraz spalanie opornego tłuszczu (np. oponki na brzuchu). Po wykonaniu serii 6 zabiegów, przez 2 tygodnie można stracić nawet 10 cm w obwodzie, czego nie zagwarantuje żadna dieta i żaden trening.

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny i bezbolesny, chociaż dla niektórych może wywoływać lekkie uczucie dyskomfortu. Pomimo „wykonania 20 tysięcy brzuszków” nie ma odczuć typowych dla treningu, np. zakwasów.

Efekt pa 6 zabiegach:

 

Wskazania do zabiegu:

– osłabione mięśnie brzucha, pośladków, ud

– nadmiar tkanki tłuszczowej

– brak jędrności brzucha lub pośladków

– brak rzeźby mięśniowej lub mięśnie ukryte pod tłuszczem

– oporny tłuszcz

– brzuch po ciąży

– rozstęp mięśnia  prostego brzucha

 

Dzięki stymulacji elektromagnetycznej następuje lifting i napięcie skóry, ujędrnienie, wzmocnienie mięśni talii, brzucha, pośladków i ud, a także zwiększenie masy mięśniowej i siły mięśni przy jednoczesnej eliminacji opornego tłuszczu. Jet Vibe nie jest magicznym urządzeniem, ale technologią od lat znaną w fizjoterapii i rehabilitacji, dzięki której odbudowuje się zanik mięśniowy. Największą zaletą urządzenia jest to, że praca mięśni i spalanie tłuszczy występuje, podczas gdy pacjent leży i może się zrelaksować.

Moc naszego urzadzęnia to do 7 Tesli na każdej z dwóch głowic.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty widoczne są już po pierwszych 2 zabiegach. Rekomendowana seria to 4, 8 lub 16 powtórzeń w zależności od stanu wyjściowego pacjenta. Już po sześciu zabiegach następuje redukcja 10 cm w obwodzie. Zabiegi można wykonywać aż do satysfakcjonującego efektu.

Zalecenia

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do pracy.

Zastanawiasz się, czy Jet Vibe jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X