Icoone Laser - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Icoone Laser

Informacje

Czas trwania:
30-60 minut
Cena:
350 - 450 zł
Części ciała:
całe ciało, pośladki, uda
Dostępność:

Najbardziej precyzyjna walka z cellulitem i luźną skórą, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i objawami starzenia się skóry wzbogacona o laser, który przyspiesza efekty zabiegów!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz wymodelować sylwetkę. Zmagasz się z opornym cellulitem. Szukasz sposobu na obrzęki i pozbycie się nadmiaru wody z organizmu. Chcesz poprawić kondycję skóry.

Efekty

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Icoone Laser łączy ze sobą technologię masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek wraz z energią biostymulującego lasera i światła LED. Połączenie energii światła i lasera powoduje efekt fotochemiczny w tkankach, które zyskują zdolność do większej przepuszczalności komórek.

Fala lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy. Powoduje to podwyższenie temperatury komórek tłuszczowych oraz ich rozpad.

Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu uzyskujemy efekt zagęszczenia skóry. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zobaczysz już po 1 zabiegu!

Zalecenia po zabiegu

Częstotliwość: Cykl zabiegów składa się z 5, 10, 15 lub 20 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej – w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie, np. podczas pobytu w SPA. Ostateczna częstotliwość zależy od wskazań i jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji

Zastanawiasz się czy Icoone Laser to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa