I Lipo - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

I Lipo - informacje

Czas trwania:
20-60 minut
Części ciała:
brzuch, łydki, uda
Dostępność:

Dzięki temu zabiegowi zmienisz rozmiar na mniejszy!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz wymodelować sylwetkę. Zmagasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Efekty

  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

Cennik I Lipo Żubrówka

1 Zabieg na 1 obszar
270 zł / zabieg
Pakiet 5 zabiegów
890 zł / pakiet
178 zł / zabieg w pakiecie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

I-LIPO to innowacyjna technologia laserowa z powodzeniem wykorzystywana do kształtowania sylwetki oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej talii, brzucha, bioder, ud, pośladków, ramion, nóg, pleców lub podbródka. I-LIPO jest szczególnie polecane osobom, które chciałyby zmniejszyć obwód niektórych części ciała i wymodelować sylwetkę, ale obawiają się korzystania z tradycyjnych technik medycyny estetycznej i przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji.

Urządzenie i-LIPO działa nieinwazyjnie, na zasadzie emisji zimnego lasera, którego światło kieruje się głęboko do komórek tłuszczowych. Pod jego wpływem trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe oraz glicerol i są transportowane przez układ limfatyczny, by zostać zamienione w energię.

Co ważne, I-LIPO działa wyłącznie na komórki tłuszczowe, a nie na sąsiednie tkanki oraz naczynia krwionośne. Nie niszczy przy tym ich błon, a tylko znacznie redukuje ich zawartość i objętość. Dodatkowo usprawnia proces usuwania zawartości komórek tłuszczowych za pomocą lasera biostymulującego, który oddziałuje na węzły chłonne położone najbliżej obszaru poddawanego zabiegowi.

Na obszar ten przykładane są cztery głowice emitujące światło lasera. W okolicy węzłów chłonnych umieszcza się z kolei małe głowice stymulujące układ limfatyczny, a tym samym usprawniające transport metabolitów, zamienianych później w energię. Po 10 minutach głowice laserowe przekładane są na drugą stronę odchudzanego obszaru na kolejne 10 minut. Zaleca się wykonanie serii ośmiu zabiegów.

i-LIPO to metoda nieinwazyjna, bezbolesna oraz nie wymagająca rekonwalescencji. Zabieg trwa zaledwie 20 minut i nie zostawia żadnych śladów. Można więc wykonać go nawet w czasie krótkiej przerwy na lunch. Wyraźne efekty utraty kilku centymetrów w obwodzie widać już po pierwszej sesji.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zobaczysz już po 1 zabiegu! W celu optymalizacji rezultatów zalecamy 6-8 zabiegów, 2 razy w tygodniu.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu I-Lipo zalecane są ćwiczenia aerobowe, co w 50% zwiększa jego działanie. Po każdym zabiegu, jeszcze przed ćwiczeniami fizycznymi rekomendowane jest stosowanie zabiegów LPG/Endermologie lub Icoone w celu przyśpieszenia i zwiększenia efektów.

Zastanawiasz się, czy I Lipo jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!