Forma TK - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Forma TK - informacje

Czas trwania:
15-60 minut
Części ciała:
cała twarz, dekolt, paznokcie
Dostępność:

Jedno urządzenie - wiele korzyści. Przekonaj się, co potrafi technologia Forma TK

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Twoja skóra jest pozbawiona blasku, wiotka, brak jej nawilżenia. Widzisz pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zmagasz się z przebarwieniami i widocznymi naczynkami. Szukasz sposobu na redukcję rozstępów

Efekty

  • Depilacja laserowa
  • Leczenie grzybicy
  • Redukcja przebarwień

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Forma TK to wielofunkcyjne urządzenie do zabiegów na twarz i leczenia grzybicy paznokci.
Nieinwazyjny system do odmładzania skóry oparty na połączeniu technologii IPL (Intense Pulsed Light), fal radiowych, ultradźwięków i mikrodermabrazji. Jednoczesne zastosowanie trzech rodzajów energii umożliwia skuteczniejsze niż dotąd zapobieganie utracie jędrności skóry i rozstępom. Zabiegi ujędrniające polegają na zastosowaniu bipolarnej fali radiowej.

Kontrolowane ogrzewanie powoduje odnowę kolagenu, poprawiając wygląd, wiotkość skóry i jej teksturę. Zapewnia ono natychmiastowe ujędrnienie i inicjuje odnowę tkanek.

Efekt odmłodzenia osiąga się za pomocą zabiegów usuwających zmiany naczyniowe oraz pigmentacyjne, takie jak plany posłoneczne czy „pajączki”. Innowacyjny aplikator leczy powierzchniowe niedoskonałości zarówno twarzy, jak i ciała.

IPL Face – posiada dwie różne głowice, przeznaczoną do odmładzania skóry twarzy i usuwania trądziku. Urządzenie posiada także końcówkę R-Sonic używaną podczas zabiegów odświeżających i wygładzających oraz kolejną końcówkę – Skin Tightening do odnowy kolagenu.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekt terapii zależy od rozmiarów uszkodzeń i naturalnych predyspozycji skóry pacjenta. Forma TK posiada opatentowana głowice, która po 10-ciu cotygodniowych sesjach może w pełni usunąć zmiany grzybiczne.

Zalecenia po zabiegu

Zastanawiasz się, czy Forma TK jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!