Focus RF - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Informacje

Czas trwania:
od 30 do 60 min
Cena:
150 - 400 zł
Części ciała:
cała twarz, całe ciało, owal i podbródek
Inwazyjność:
kosmetologia hi-tech
Dostępność:

Lifting i modelowanie sylwetki

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Twoja skóra straciła jędrność na twarzy lub ciele, szczególnie problematyczne są dla Ciebie "wiotkie" ramiona lub szyja. Chcesz znaleźć bezpieczny i nieinwazyjny zabieg na worki pod oczami i kurze łapki.

Efekty

  • Poprawa owalu twarzy
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja zmarszczek

Lifting i modelowanie sylwetki i twarzy

Focus RF+ jest przeznaczony do zabiegów liftingujących, ujędrniających i modelujących sylwetkę. Zastosowana w nim fala radiowa powoduje wytworzenie energii cieplnej w skórze, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Po stosowaniu zabiegów Focus RF widzimy wyraźne ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry.

Technologia Auto-Focus 3D bezpiecznie i skutecznie ogrzewa tkanki na różnych głębokościach. Pozwala na ustawienie działania impulsów na precyzyjnie ustaloną głębokość skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy jej odnowy. Podczas zabiegów liftingujących urządzenie wywołuje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co powoduje reakcję odwrotną, czyli ich skrócenie.

Działanie odchudzające

Za pomocą Focus RF+ wykonuje się zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Urządzenie, dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej, doprowadzając do jego rozkładu i przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie tłuszcz jest wydalany z organizmu w procesach metabolicznych. Focus RF+ działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie kolagenu.

Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi, dlatego Focus RF pobudza termicznie przekrwienie oraz uwalnia wolne kwasy tłuszczowe. Stymuluje także nowy kolagen oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy jednocześnie redukując tkankę tłuszczową.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty widoczne są już w trakcie trwania zabiegu, który jest przyjemny i wygodny, a dla pacjenta całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Zastanawiasz się czy Focus RF to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa