EV JET

EV JET

EV JET - informacje

Czas trwania:
75 - 90 minut
Części ciała:
cała twarz, szyja, Twarz
Rodzaj zabiegu:
kosmetologia hi-tech
Dostępność:

EV JET
 • Warszawa

Nowość! Po raz pierwszy na rynku – innowacyjne urządzenie z zastosowaniem wody węglowej do odmładzania twarzy! Technologia ta jest od dawna znana w kosmetyce, ale teraz po raz pierwszy wykorzystano ją w urządzeniu Hi-tech, które nie tylko dogłębnie oczyszcza nasza skórę, przygotowuje do podania aktywnych substancji odżywczych, ale rewitalizuje, nawilża i w widoczny nawet po pierwszym zabiegu sposób regeneruje i odmładza.

 

EV JET to najnowsza generacja urządzenia odmładzającego, wpływającego na redukcję uporczywych zmarszczek, niwelującego rozszerzone pory. Działa rozświetlająco, odżywiająco i regenerująco dogłębnie oddziałując na pozbawioną witalności powierzchnię skóry. EV JET za pomocą cienkiego strumienia wstrzykuje do porów wodę z zawartością CO2 oraz kwasy AHA, które usuwają zalegające w skórze toksyny powodując ich chwilowe stany zapalne, które wpływają następnie na jej regenerację i odnowę biologiczną komórek, zmniejszając przy tym widoczność drobnych bruzd i zmarszczek.

Jedną z największych zalet tej terapii jest to, że zabieg ten jest nieinwazyjny, przyjemny, a dodatkowo daje natychmiastowy efekt. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych, takich jak wysokoskoncentrowane peelingi chemiczne, mikrobrazja, igłowanie itp. nie wymaga zastosowania igieł ani agresywnych środków chemicznych, co czyni go idealnym wyborem dla osób poszukujących delikatnego i naturalnego sposobu na walkę z oznakami starzenia. Dodatkowo do zabiegu wykorzystuje się indywidualnie dobrane substancje aktywne w zależności od wskazań są to kosmetyki bogate w witaminy A, C, E oraz kwas hialuronowy.

Cennik EV JET Warszawa

Twarz + Szyja
800 zł/zabieg
Pakiet 3 Zabiegów Twarz + Szyja
1 860 zł/pakiet
620 zł/zabieg w pakiecie
Twarz + Szyja + Dekolt
1 100 zł/ zabieg
Pakiet 3 Zabiegów Twarz + Szyja + Dekolt
2 970 zł/pakiet
990 zł/ zabieg w pakiecie

EV JET – Jak to działa?

Urządzenie wykorzystuje wodę węglową wraz z aktywatorami procesów regeneracyjnych skóry,  podawaną pod ciśnieniem przez ultracienkie otwory w jednorazowej końcówce. Ponieważ średnica strumienia (poniżej 100 mikronów) jest mniejsza niż średnica wlotowa porów, podczas ingerencji strumieniem wodnym zachodzi swego rodzaju proces ich blokowania. Aby pokonać opór porów ciecz musi być podawana pod ciśnieniem. Biorąc pod uwagę, że strumień ma większą średnicę niż por, to łatwo zauważyć, że części strumienia wykraczające poza wielkość poru będą wywierać nacisk na skórę wokół porów, co doprowadza do ich zagęszczenia i zamknięcia . W czasie jednego zabiegu, podczas obróbki twarzy, która ma ok. 200 000,00 porów następuje ponad 20 000,00 ich wypełnień.

 

EV JET – Efekty:

 • odmłodzenie i wygładzenie skóry
 • likwidacja porów
 • redukcja bruzd i zmarszczek
 • poprawa krążenia, zminimalizowanie widocznych obrzęków pod oczami
 • odżywienie skóry
 • oczyszczenie i nawilżenie skóry

 

EV JET – Kiedy zobaczę efekty?

Efekty rozjaśnionej i odżywionej skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Niemniej w celu pozbycia się skutecznie niechcianych rozszerzonych porów i zmarszczek zaleca się wykonanie serii zabiegów.

 

EV JET – Wskazania:

Fala uderzeniowa wywołuje mikro-kawitację, czyli tworzenie się małych pęcherzyków gazowych. Pęcherzyki te rosną, a następnie pękają, powodując tym samym uszkodzenie komórek tłuszczowych. Następnie dzięki zwiększonej przepuszczalności błon komórkowych następuje proces usunięcia uwolnionych, zniszczonych zawartości komórek tłuszczowych. Organizm naturalnie usuwa je w wyniku metabolizmu i procesów limfatycznych.

 

EV JET – Zalecenia (przed i po zabiegu):

 • zalecamy nakładanie specjalnych kosmetyków głęboko nawilżających i łagodzących skórę na poddane zabiegowi okolice
 • unikaj pełnej eskpozycji na słońce przez ok 6 tygodni, przed każdym wyjściem na zewnątrz stosuj wysoki filtr UVA/UVB
 • bezpośrednio po zabiegu jak i w domowej pielęgnacji polecamy stosowanie łagodzącej, profesjonalnej maski biocellulozowej Beauty Box (zapytaj o dostępność w klinice)
 • zabieg wykonuje się w seriach po 6 zabiegów co 3 tygodnie, następnie 1 zabieg co 6 – 8 tygodni

 

EV JET – Przeciwskazania do zabiegu

 • czynna choroba nowotworowa
 • przepuklina w miejscu wykonywania zabiegu
 • infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybiczne
 • miejscowe zakażenia skóry
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • ewentualnie inne przeciwskazania stwierdzone w trakcie konsultacji/zabiegu

 

 

 

Zastanawiasz się, czy EV JET jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!