Emerge - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Informacje

Czas trwania:
od 20 - 60 min
Cena:
150 - 1000 zł
Części ciała:
cała twarz, okolice oczu, policzki
Inwazyjność:
kosmetologia hi-tech
Dostępność:

Żegnajcie niedoskonałości skóry!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Chcesz skutecznie zredukować przebarwienia, nieestetyczne blizny lub rozstępy a także spłycić zmarszczki szczególnie te wokół oka tzw. kurze łapki.

Efekty

  • Redukcja przebarwień
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie

 

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomra przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Najwyższej jakości technologia posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Zabieg z użyciem lasera działa na poprawę gęstości skóry, skutecznie redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy a także rozszerzone pory. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Skuteczność lasera frakcyjnego została potwierdzona przez producenta i przez wielu klientów Kliniki La Perla.

Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga podania znieczulenia, jednak podczas jego trwania może być odczuwany dyskomfort. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Kiedy zobaczysz efekty?

Efekty zobaczysz w ciągu 1-2 tyg od wykonania zabiegu,  w tym czasie skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie  lekko zaczerwieniona ale ten stan  utrzymuje się do wieczora. Po zabiegu zazwyczaj pojawiają się drobne strupki, które po tygodniu maksymalnie dwóch ulegną całkowitemu złuszczeniu.

Zastanawiasz się czy Emerge to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę