CryoLab - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Informacje

Czas trwania:
60 - 90 minut
Cena:
300 - 500 zł
Części ciała:
brzuch, całe ciało, talia
Inwazyjność:
Bez okresu rekonwalescencji i przerwania ciągłości skóry
Dostępność:

Odmładzanie i ujędrnianie przez zamrażanie!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

zależy Ci na ujędrnieniu skóry i redukcji cellulitu lub odmłodzeniu skóry twarzy, liftingu i poprawieniu konturu.

Efekty

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Cryolab to trzy technologie w jednym – dla pięknej skóry twarzy i ciała. Zabieg działa w oparciu o Kriolipolizę, zalecany jest zarówno na twarz, jak i na ciało, w celu likwidacji tkanki tłuszczowej, miejscowej otyłości oraz cellulitu.

Urządzenie wykorzystuje technologię mono- lub bipolarnej fali radiowej, ultradźwięków o niskiej częstotliwości, zasysania próżniowego oraz kriolipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej w minusowej temperaturze.

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej składa się z trzech etapów. Najpierw ultradźwięki o niskiej częstotliwości rozbijają komórki tłuszczowe. Następnie fala radiowa sprawia, że kwasy tłuszczowe i toksyny są wydalane z organizmu przez układ limfatyczny. W ostatnim etapie komórki zostają zamrożone do temperatury -3°C, co prowadzi do ich obumarcia.

Zabieg redukcji cellulitu polega na zastosowaniu fal radiowych, które podgrzewają skórę do 45°C. W tej temperaturze kwasy tłuszczowe zostają uwolnione i następuje wzrost krążenia krwi oraz dotlenienia, co ułatwia wydalanie komórek tłuszczowych. Włókna kolagenowe i elastynowe kurczą się, powodując napięcie skóry i redukcję cellulitu.

Zabiegi na twarz z wykorzystaniem Cryolab polegają na zastosowaniu monopolarnej fali radiowej, która podgrzewa skórę właściwą, przez co włókna kolagenowe i elastylowe kurczą się i wracają do swojej naturalnej postaci. Szok termiczny podrażnia fibroblasty, które zaczynają produkować nowe włókna. Dochodzi do zagęszczenia i liftingu skóry. W ramach zabiegu dostępne są trzy programy: Lifting (napięcie, ujędrnienie skóry, stopniowa eliminacja bruzd i zmarszczek); Modeling (redukcja podwójnego podbródka, wyrzeźbienie kości policzkowej, poprawa konturu twarzy) oraz Custom (redukcja zwiotczeń).

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu cyklu zabiegów. Dla długotrwałej poprawy jakości skóry rekomendowana jest seria zabiegów w ilości sugerowanej przez kosmetologia po uprzedniej konsultacji i sprawdzeniu stanu skóry.

Zalecenia

1 cykl składa się z czterech spotkań : 1 zabieg pełny (Kawitacja, Fala Radiow, Kriopoliza) plus 3 zabiegi (Kawitacja + Fala Radiowa). Pełen zabieg raz na miesiąc oraz zabiegi (Kawitacja+Fala Radiowa) co 7 dni na jeden obszar.

Zastanawiasz się czy CryoLab to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa