Botox - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Informacje

Czas trwania:
do 20 min
Cena:
240 - 4000 zł
Części ciała:
czoło, dłonie, nos, okolice oczu, okolice ust, owal i podbródek, pachy
Inwazyjność:
medycyna estetyczna

Natychmiastowa redukcja zmarszczek!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Pragniesz pozbyć się zmarszczek mimicznych na czole, w okolicach ust i oczu, na czole i między brwami. Jeśli borykasz się z problemem tzw. zmarszczek palacza, uśmiechem dziąsłowym lub bruksizem. Zabieg z użyciem botoxu jest też idealnym rozwiązaniem w przypadku nadmiernego poceniem się pod pachami, dłoni lub czoła.

Efekty

  • Leczenie bruksizmu
  • Leczenie nadpotliowści
  • Redukcja bruzdy nosowo-wargowej
  • Redukcja lwiej zmarszczki
  • Redukcja opadających powiek
  • Redukcja zmarszczek

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej wykonują w Klinikach La Perla TYLKO wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, gdyż wymaga on niezwykłej precyzji podania (toksyna jest wstrzykiwana w mięsień odpowiedzialny za zmarszczki). Dzięki znajomości anatomii ciała człowieka i doświadczeniu lekarza uzyskujemy naturalny efekt wygładzenia zmarszczek z zachowaniem ekspresji twarzy. Tym samym unikamy efektu „zamrożonego czoła” czy efektu „Mefisto” (nienaturalnie uniesiona i unieruchomiona brew).

 

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po 48 godzinach, pełne zauważymy w okresie do ok 2 tygodni. Trwałość efektu działania toksyny botulinowej wynosi od 4 do 6 miesięcy i jest uzależniony od indywidualnych cech pacjenta. Po upływie tego czasu zabieg należy powtórzyć, ale zmarszczki ulegają spłyceniu już po pierwszym zabiegu.

Zalecenia (przed i po zabiegu)

Bezpośrednio po zabiegu nie należy się kłaść ani schylać, należy  także wstrzymać się od spożywania alkoholu i palenia papierosów (ok 24 godz.) Czynniki te mają wpływ na prawidłową absorpcję toksyny i trwałość efektu zabiegu.

Zapraszamy na wizytę kontrolną po zabiegu w okresie od 2 do 7 tygodni.

Zastanawiasz się czy Botox to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa