Bella Contour

Informacje

Czas trwania:
40 minut
Cena:
350 zł
Części ciała:
brzuch, pośladki, uda
Dostępność:

Twój sposób na brazylijskie pośladki!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz nieinwazyjnej metody redukującej tkankę tłuszczową. Chcesz wymodelować ciało np. podnieść pośladki. Zauważyłaś, że Twoja skóra traci jędrność. Zmagasz się z opornym cellulitem.

Efekty

  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Bella Contour to innowacyjne urządzenie służące do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oparte na naturalnych procesach zachodzących w organizmie. Zastosowano w nim nieinwazyjną metodę wykorzystującą technologię rezonansu ultradźwiękowego (URT – Ultra-sound Resonant Technology).

W czasie zabiegu sonda urządzenia umieszczona na ciele pacjenta najpierw precyzyjnie lokalizuje tkankę tłuszczową i/lub cellulit oraz określa ich głębokość, gęstość i grubość. Następnie, po ustaleniu tych parametrów, system dokładnie dobiera odpowiednią częstotliwość i moc fali ultradźwiękowej, która wprowadza tkanki w rezonans.

Zabieg jest w pełni monitorowany przez komputer, który pokazuje efekty bezpośrednio po zabiegu. Przy wykonywaniu zabiegu dokonywana jest dokumentacja zdjęciowa, która analizowana przez urządzenie dokonuje ostatecznych pomiarów i efektów zabiegu.

Kiedy zobaczysz efekty?

Po jednym zabiegu następuje redukcja 2-10 cm w obwodach ciała.

Zalecenia po zabiegu

Częstotliwość: W celu utrzymania długotrwałych i optymalnych efektów zalecamy wykonanie serii 6-10 zabiegów, które należy powtarzać dwa razy w tygodniu.

Po każdym zabiegu Bellacontour zalecany jest zabieg LPG/Endermologie lub Icoone w celu przyśpieszenia i zwiększenia efektów.

Zastanawiasz się czy Bella Contour to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc kosmetologa