Alma Harmony XL - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Alma Harmony XL

Informacje

Czas trwania:
10-60 minut
Cena:
150 - 1800 zł
Części ciała:
cała twarz, całe ciało, nos
Inwazyjność:
Praktycznie bezbolesny, nie wymaga okresu rekonwalescencji
Dostępność:

Wielofunkcyjny laser, który widocznie poprawi wygląd Twojej skóry!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

Szukasz sposobu, który zredukuje widoczność naczynek, rumień, przebarwienia posłoneczne oraz blizny po trądziku, jak i usunie niechciany tatuaż. Także, gdy chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia lub zmagasz się z widocznymi rozstępami.

Efekty

  • Depilacja laserowa
  • Redukcja przebarwień
  • Usuwanie naczynek

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Alma Harmony XL to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do usuwania i redukcji zmian naczyniowych na twarzy i ciele, żylaków, rumieni, rozstępów, blizn i bruzd, nadmiernego owłosienia, trądziku różowatego, naczyniaków i przebarwień posłonecznych. Doskonale sprawdza się także w przypadku resurfacingu, peelingu laserowego, likwidacji zmarszczek, epilacji oraz nieablacyjnego odmładzania i liftingu skóry.

Na tle innych podobnych rozwiązań Alma Harmony XL wyróżnia się krótkim czasem wykonywania zabiegu oraz większą skutecznością za sprawą zastosowania najnowocześniejszych na rynku medycyny estetycznej technologii, dzięki którym jest on także praktycznie bezbolesny, bardzo krótki i nie wymaga okresu rekonwalescencji, a często również powtórzeń, za wyjątkiem depilacji.

Urządzenie wyposażone jest w pięć głowic:
1. Usuwanie zarówno powierzchownych, jak i głębokich zmian naczyniowych na całym ciele, w tym naczynek na twarzy, naczynek rubinowych i żylaków.
Głowica lasera posiada system chłodzenia naskórka, który niweluje ból odczuwany w trakcie procedury, chroni przed oparzeniem i zwiększa komfort zabiegu.
2. Usuwanie naczynek i naczyniaków, trądziku różowatego, rumieni oraz przebarwień, zarówno posłonecznych, jak i będących wynikiem zmian hormonalnych, leków lub chorób.
Zastosowanie wąskopasmowego, pulsacyjnego źródła światła zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych i sprawia, że zabieg jest bezpieczny, efektywny i praktycznie bezbolesny.
3. Usuwanie blizn, rozstępów, zmarszczek i bruzd – Laser iPixel ER. W odróżnieniu od tradycyjnych laserów moduł iPixel ER pozwala na wykonanie zabiegu z wysoką skutecznością, w znacznie krótszym czasie, ułatwia również gojenie się leczonej powierzchni i powoduje przebudowę kolagenu.
4. Ablacyjne i nieablacyjne frakcjonowanie skóry, a także do wygładzenie i odnowa jej powierzchni – Laser ClearLift.
W efekcie zabiegu skóra staje się zdrowsza i wygląda młodziej. Zabieg daje efekty podobne do mocnego peelingu chemicznego lub resurfacingu laserowego. Poza lekkim zaczerwienieniem nie ma skutków ubocznych, co czyni go najskuteczniejszym rozwiązaniem w przypadku wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i obszaru wokół oczu.
5. Usuwanie niechciane owłosienie z twarzy i ciała – Laser SHR Super Hair Removal. Głowica jest efektywna w przypadku wszystkich fototypów skóry, nie wykluczając skóry opalonej. Indywidualnie dobierane parametry urządzenia oraz silny system chłodzący zapewniają komfort podczas zabiegu, nawet przy depilacji wrażliwych okolic.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, wyjątkiem jest depilacja – aby osiągnąć trwałe rezultaty wymagane jest wykonanie serii zabiegów.

Zalecenia po zabiegu

Według zaleceń kosmetologa.

https://youtu.be/SDFEV_gxJL0

Zastanawiasz się czy Alma Harmony XL to zabieg dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę