Adipologie - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Adipologie

Adipologie - informacje

Czas trwania:
60 - 120 minut
Cena:
741 - 13000 zł
Części ciała:
brzuch, pośladki, uda
Rodzaj zabiegu:
kosmetologia hi-tech
Dostępność:

Najgłębsza penetracja w głąb skóry i ultraprecyzyjne działanie na komórki tłuszczowe!

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli...

chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz zależy Ci na ujędrnieniu skóry. Jeśli szukasz najnowszej generacji zabiegu, który gwarantuje oczekiwane efekty.

Efekty

  • Modelowanie sylwetki
  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Ujędrnianie

Zastosowana technologia

ADIPOLOGIE® to opatentowany koncept – technologia Low Frequency Ultrasound (LFU – 200 kHZ +/- 10) do nieinwazyjnego usuwania komórek tłuszczowych, skutecznej redukcji cellulitu wodnego oraz ujędrniania i zagęszczania skóry. Wielopoziomowe działanie na wszystkie warstwy skóry w zależności od diagnozy potrzeb indywidualnego pacjenta.

Dzięki technologii LFU jesteśmy w stanie skuteczniej redukować tkankę tłuszczową i cellulit skupiając się tylko i wyłącznie na komórkach tłuszczowych nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek.

Innowacyjność technologii LFU sprawia, że energia ultradźwięków dociera głębiej w tkanki – aż do 15 mm, a przy tym komfort pacjenta jest znacznie wyższy niż w przypadku typowego HIFU, co przekłada się bezpośrednio na zwiększoną efektywność zabiegu.

Przebieg zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej lub cellulitu tłuszczowego: Na wybrane partie ciała przykładana jest głowica urządzenia, miejsce zabiegowe opracowywane jest stemplowo.

Redukcja cellulitu wodnego lub ujędrnienie skóry: Na wybrane partie ciała przykładana jest głowica urządzenia, miejsce zabiegowe opracowywane jest ruchami posuwistymi w odpowiedniej konfiguracji, zależnej od obszaru ciała.

Kiedy zobaczysz efekty?

Pierwsze efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu, ostateczne po ok. 3 tygodniach (wówczas zauważalne jest już wyszczuplenie o 1-2 cm).

Najlepsze efekty osiągane są po wykonaniu serii zabiegów (4-6 powtórzeń) w odstępach dwutygodniowych.

Zalecenia

Po wykonaniu zabiegu zalecamy dietę lekkostrawną oraz pice dużej ilości płynów. Doskonałym uzupełnieniem zabiegu Adipologie są drenaże limfatyczne.

Inne zabiegi na dany obszar można wykonać po upływie trzech tygodni od wykonania ostatniego zabiegu.

Zastanawiasz się, czy Adipologie jest dla Ciebie?

Zapytaj o pomoc specjalistę

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

X