Klinika La Perla SPA Rzeszów | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, SPA

Klinika La Perla SPA Rzeszów

Informacje

  Adres

Galeria Millenium Hall
Al. Kopisto 1, lok. 282, p. II (lub wejście od Hotelu Hilton)
35-315 Rzeszów


  Telefon

  E-mail

  Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 10:00 – 21:00
Niedz. handlowe w godzinach 10:00 – 16:00


  Numer konta

36 1090 1694 0000 0001 3336 7530


Jedyne takie miejsce na Podkarpaciu!

Klinika La Perla SPA Rzeszów lokalizowana jest w 4* Hotelu Hilton Garden Inn, połączonym jednocześnie z Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zadbać o swój wygląd i ceniących usługi na najwyższym poziomie – zabiegi wykonują doświadczeni lekarze i kosmetolodzy.

W menu KLP SPA Rzeszów, znajdują się niedostępne wcześniej na podkarpaciu, sprawdzone i najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, odchudzające, medycyna estetyczna oraz autorskie rytuały SPA oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla.

Oferta zabiegów

Oferujemy pełną gamę zabiegów SPA. Naszą ofertę SPA wzbogacają autorskie rytuały i kosmetyki z serii Beauty Box by Klinika La Perla ORAZ z certyfikatem ECOCERT.

Chirurgia plastyczna

Kosmetologia hi-tech

Kosmetyka & SPA

Medycyna estetyczna

Zabiegi dla mężczyzn

Bestsellery

Aktualne promocje

Poznaj naszą kadrę

 • Dr Zuzanna Rahali
 • Dr Paulina Strugała
 • Dr Kinga Godzic
 • dr Jakub Mazurkiewicz
 • Dr n. med. Renata Kozłowska

Dr Zuzanna Rahali

  Specjalizacja

Medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Warszawa, KLP Bolesławiec, KLP SPA Kraków, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczaniem. Z Kliniką La Perla związana od 2012 roku. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, w tym modelowaniu twarzy i sylwetki nićmi oraz wypełniaczami, jak również w zabiegach hybrydowych jak np. Dual Lift. Interesuje się wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, lubi podróże, teatr i jogę.

Dr Paulina Strugała

  Specjalizacja

Medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Warszawa, KLP SPA Rzeszów, KLP SPA Józefów

BIOGRAM

Doktor Paulina jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Odbyła wiele prestiżowych szkoleń z zakresu wykonywania zabiegów przy pomocy technik iniekcyjnych i laserowych. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów w celu nieustannego poszerzania wiedzy. Kieruje się zasadami dobrej profilaktyki i równowagi w zastosowanym leczeniu dla uzyskania naturalnego i pięknego efektu. Medycyna estetyczna jest dużą częścią jej pracy i przynosi jej największą satysfakcję.

Dr Kinga Godzic

  Specjalizacja

Medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Warszawa, KLP SPA Kraków, KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Doktor Kinga jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Odbyła wiele prestiżowych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Ceni sobie możliwości jakie daje medycyna estetyczna oparta na kwasie hialuronowym. Praktykuje holistyczne podejście do pacjenta, mając świadomość jak wiele czynników wpływa na finalny wygląd twarzy. Stara się przywracać to, co z czasem natura odbiera, nie zmieniając przy tym diametralnie rysów twarzy. Dba o przywrócenie symetrii i proporcji diagnozując przyczynę. Czas wolny spędza na długich spacerach najchętniej nad polskim morzem.

dr Jakub Mazurkiewicz

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

“Piękno tkwi w prostocie” tą dewizą stara się kierować w swojej pracy z pacjentami. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej od 2019r. Wiedzę i umiejętności zdobył  na licznych kursach i konferencjach m.in. Warszawie i Wrocławiu.  W Klinice La Perla specjalizuje się w modelowaniu rysów twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Ukończył studia medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w ich trakcie odbył staż zagraniczny na Malcie. Po ukończeniu studiów rozpoczął specjalizację z  Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Klinicznym nr.2 w Rzeszowie. Swoje umiejętności z zakresu wykonywania wszelkiego rodzaju iniekcji łączy z zamiłowaniem do estetyki i pracy z ludźmi.

Dr n. med. Renata Kozłowska

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Specjalista alergologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W 2017 r. ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilku lat stale podnosząc swoje kompetencje w czasie licznych szkoleń i kongresów. Stawia na naturalne piękno i utrwalanie indywidualnych atutów urody przeciwdziałając procesom starzenia łącząc wiele dostępnych technik medycyny estetycznej.

Bestsellery Kliniki SPA Rzeszów

Formularz kontaktowy
  Placówki

  Jesteśmy w aż 8 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

  Warszawa

  Klif
  Łowicka
  Wilcza

  Kraków

  SPA Kraków

  Rzeszów

  SPA Rzeszów

  Bolesławiec

  Bolesławiec

  Lake Hill

  SPA Lake Hill

  Lubin

  Lubin

  Żubrówka

  SPA Żubrówka

  Poznań

  Poznań

  telefon:

  e-mail:

  godziny otwarcia:

  X

  Zapisz się do newslettera

  Chcesz być na bieżąco z promocjami?
  Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!

  X