Medycyna estetyczna Rzeszów. Klinika La Perla

Medycyna estetyczna Rzeszów. Klinika La Perla

Informacje

  Adres

Galeria Millenium Hall
Al. Kopisto 1, lok. 282, p. II (lub wejście od Hotelu Hilton)
35-315 Rzeszów


  Telefon

  E-mail

  Godziny otwarcia

Pon. – Sob. 10:00 – 21:00

Wielka Sobota 10:00 – 13:00


  Numer konta

36 1090 1694 0000 0001 3336 7530


Klinika medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna stała się integralną częścią naszego życia a troska o wygląd stanowi ważny element codzienności. Ośrodek medycyny estetycznej Klinika La Perla w Rzeszowie wyróżnia się profesjonalizmem oraz szerokim zakresem innowacyjnych zabiegów pozwalających osiągnąć oczekiwane rezultaty.

W Klinice La Perla w Rzeszowie specjalizujemy się w różnorodnych procedurach medycyny estetycznej, w tym w wykorzystaniu kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i nowoczesnych technologii laserowych. Nasza kadra składająca się z doświadczonych lekarzy, kosmetologów oraz chirurgów plastycznych przeprowadza zabiegi z precyzją i zaangażowaniem. Przekonaj się, jak innowacyjne rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej mogą wpłynąć na Twoje samopoczucie.

Klinika medycyny estetycznej w Rzeszowie La Perla

Klinika La Perla SPA Rzeszów lokalizowana jest w 4* Hotelu Hilton Garden Inn, połączonym jednocześnie z Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zadbać o swój wygląd i ceniących usługi na najwyższym poziomie – zabiegi wykonują doświadczeni lekarze i kosmetolodzy.

W menu KLP SPA Rzeszów, znajdują się niedostępne wcześniej na Podkarpaciu, sprawdzone i najskuteczniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Umów się na zabiegi odmładzające, odchudzające, medycyna estetyczna oraz autorskie rytuały SPA oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla.

Dlaczego warto wybrać gabinety medycyny estetycznej La Perla?

Gabinety medycyny estetycznej La Perla w Rzeszowie to profesjonalne i nowoczesne miejsce, które warto wybrać, aby zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Nasza wykwalifikowana kadra, specjalizująca się w dziedzinie kosmetologii i dermatologii, oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak wypełnianie kwasem hialuronowym czy toksyną botulinową.

Oferta zabiegów medycyny estetycznej w Rzeszowie

Tutaj technologia spotyka się z pełnym profesjonalizmem, a zabiegi takie jak lifting twarzy czy depilacja laserowa są przeprowadzane z najwyższą starannością. Niezależnie od problemu skórnego, czy to blizny, drobne zmarszczki, czy suchość skóry możesz liczyć na poprawę wyglądu skóry. Nasza oferta obejmuje także mezoterapię igłową, endermologię i wiele innych procedur, które pozwalają zrealizować oczekiwane rezultaty. Dlatego zachęcamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Rzeszowie, gdzie troska o każdego pacjenta oraz dbałość o najwyższą jakość usług są naszym priorytetem.

Oferta zabiegów

Chirurgia plastyczna

Kosmetologia hi-tech

Kosmetyka & SPA

Medycyna estetyczna

Zabiegi dla mężczyzn

Bestsellery

Aktualne promocje

Poznaj naszą kadrę

 • dr Jakub Mazurkiewicz
 • dr n. med. Przemysław Szałański
 • dr Agnieszka Ciepałowicz
 • dr Urszula Łapińska

dr Jakub Mazurkiewicz

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

“Piękno tkwi w prostocie” tą dewizą stara się kierować w swojej pracy z pacjentami. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej od 2019r. Wiedzę i umiejętności zdobył  na licznych kursach i konferencjach m.in. Warszawie i Wrocławiu.  W Klinice La Perla specjalizuje się w modelowaniu rysów twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Ukończył studia medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w ich trakcie odbył staż zagraniczny na Malcie. Po ukończeniu studiów rozpoczął specjalizację z  Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Klinicznym nr.2 w Rzeszowie. Swoje umiejętności z zakresu wykonywania wszelkiego rodzaju iniekcji łączy z zamiłowaniem do estetyki i pracy z ludźmi.

dr n. med. Przemysław Szałański

  Specjalizacja

medycyna estetyczna, chirurgia


  Dostępność

KLP Łowicka, KLP Poznań, KLP Bolesławiec, KLP Rzeszów, KLP Lubin, KLP Klif

BIOGRAM

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, posiada specjalizacje w dziedzinie chirurgii ogólnej i kardiochirurgii.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w II Klinice Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Klinicznym Oddziale Kardiochirurgii CSK MSWiA w Warszawie oraz od 2003 roku w Klinice Kardiochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W 2011 roku obronił pracę doktorską na temat pomostowania tętnic wieńcowych. W obszarze jego zainteresowań jest przede wszystkim kardiochirurgia małoinwazyjna oraz rekonstrukcyjna z zastosowaniem komórek macierzystych. Naprawa zastawek serca i implantacja nowej generacji protez – zastawek serca ulegających przekształceniu w tkanki własne pacjenta i niewymagających przyjmowania leków antykoagulacyjnych jest tematem jego wielu publikacji, prezentacji i wystąpień na polskich i międzynarodowych konferencjach kardiochirurgicznych.

Dr n.med. Przemysław Szałański wykonuje zabiegi chirurgiczne nie tylko w obszarze klatki piersiowej. Na swoim koncie ma liczne operacje abdominoplastyki i liposukcji często połączone z transferem tłuszczu do wybranych przez pacjenta części ciała, w tym piersi lub pośladków. Z chirurgiczną precyzją i ogromnym wyczuciem estetyki pomaga w korekcie i modelowaniu kobiecych i męskich kształtów.

Od wielu lat zajmuje się również medycyną regeneracyjną i estetyczną, skupiając swoją uwagę m.in. na implantacji komórek macierzystych oraz zastosowaniu macierzy bezkomórkowych w regeneracji tkanek i narządów. Wspiera pacjentów, u których po zabiegach chirurgicznych występują powikłania gojenia ran skóry i szkieletu kostnego klatki piersiowej. Ponadto, wykonuje także pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Dzięki połączeniu dwóch pasji – zamiłowania do piękna i precyzji chirurga, odnosi sukcesy nie tylko w medycynie. Jego obecne pasje sportowe skupiają się wokół sportów związanych z wodą, głównie kajakarstwa morskiego.

dr Agnieszka Ciepałowicz

  Specjalizacja

medycyna estetyczna, chirurgia


  Dostępność

KLP Łowicka, KLP Kraków, KLP Rzeszów

BIOGRAM

Chirurg specjalista 2 stopnia specjalizacji. Dyplom uzyskała w 1996 r. 4 lata pracowała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologii Przewodu Pokarmowego w Lublinie, 9 lat w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w tym 3 lata w zespole Klinicznym Szpitala Dziecięcego – Our Lady’s Hospital w Dublinie oraz w Szpitalu Ormond’s Street w Londynie. Od 2014 pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń w Krakowie, gdzie zrealizowała specjalizację z chirurgii plastycznej.

Konsultuje w zakresie Poradni Chirurgii Plastycznej dla dorosłych oraz Poradni Chirurgii Plastycznej dla dzieci i Chirurgii Dziecięcej.

Ma doświadczenie w zabiegach rekonstrukcyjnych pourazowych, w zabiegach replantacyjnych, w rekonstrukcjach po zabiegach nowotworów skóry oraz piersi. Realizuje zabiegi korekcyjne uszu, nosa, piersi, operacje powiek oczu, lifting twarzy, korekcje blizn, liftingi po zabiegach bariatryczych oraz liposukcję.

dr Urszula Łapińska

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP SPA Rzeszów

BIOGRAM

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu,oraz studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę na wielu kursach praktycznych, oraz sympozjach naukowych. Członek Polskiego towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Szczególnie interesuje się metodami profilaktyki starzenia się skóry, odbudowy utraconej objętości, wolumetrii i modelowania ust. Jej zabiegi charakteryzuje wysoka estetyka i naturalność.

Bestsellery Kliniki SPA Rzeszów

Formularz kontaktowy
  Placówki

  Jesteśmy w aż 10 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

  Warszawa

  Klif
  Łowicka
  SPA Warszawa
  Wilcza

  Kraków

  Kraków

  Rzeszów

  SPA Rzeszów

  Bolesławiec

  Bolesławiec

  Lake Hill

  SPA Lake Hill

  Nowy Sącz

  Nowy Sącz

  Lubin

  Lubin

  Żubrówka

  SPA Żubrówka

  Poznań

  Poznań

  telefon:

  e-mail:

  godziny otwarcia:

  X

  Zapisz się do newslettera

  Chcesz być na bieżąco z promocjami?
  Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!