Klinika La Perla Kraków | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Zabiegi Hi-tech

Klinika La Perla Kraków

Informacje

  Adres

NOWA LOKALIZACJA!
ul. Szlak 50, lok. A7
(wejście od ulicy Pawiej)
31-153 Kraków


  Telefon

  E-mail

  Godziny otwarcia

pon. – pt. w godzinach 9:00 – 20:00

sob. w godzinach 10:00 – 14:00


  Numer konta

92 1090 1694 0000 0001 2363 6646


Pełna oferta usług beauty w centrum Krakowa

Klinika La Perla Kraków zlokalizowana jest w najlepiej skomunikowanym miejscu Krakowa, w sąsiedztwie Galerii Krakowskiej. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, luksus i profesjonalną obsługę oraz doskonałą lokalizację.

W menu KLP Kraków znajdują się sprawdzone i najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, odchudzające, medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna.

Oferta zabiegów

Chirurgia plastyczna

Kosmetologia hi-tech

Kosmetyka & SPA

Medycyna estetyczna

Zabiegi dla mężczyzn

Bestsellery

Aktualne promocje

Poznaj naszą kadrę

 • dr Agnieszka Ciepałowicz
 • dr Marek Ciesiński
 • dr n. med. Iwona Gołębiowska
 • dr Adrian Skoczylas

dr Agnieszka Ciepałowicz

  Specjalizacja

medycyna estetyczna, chirurgia


  Dostępność

KLP Łowicka, KLP Kraków, KLP Rzeszów

BIOGRAM

Chirurg specjalista 2 stopnia specjalizacji. Dyplom uzyskała w 1996 r. 4 lata pracowała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologii Przewodu Pokarmowego w Lublinie, 9 lat w Klinice Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, w tym 3 lata w zespole Klinicznym Szpitala Dziecięcego – Our Lady’s Hospital w Dublinie oraz w Szpitalu Ormond’s Street w Londynie. Od 2014 pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń w Krakowie, gdzie zrealizowała specjalizację z chirurgii plastycznej.

Konsultuje w zakresie Poradni Chirurgii Plastycznej dla dorosłych oraz Poradni Chirurgii Plastycznej dla dzieci i Chirurgii Dziecięcej.

Ma doświadczenie w zabiegach rekonstrukcyjnych pourazowych, w zabiegach replantacyjnych, w rekonstrukcjach po zabiegach nowotworów skóry oraz piersi. Realizuje zabiegi korekcyjne uszu, nosa, piersi, operacje powiek oczu, lifting twarzy, korekcje blizn, liftingi po zabiegach bariatryczych oraz liposukcję.

dr Marek Ciesiński

  Specjalizacja

chirurgia plastyczna


  Dostępność

KLP Łowicka

BIOGRAM

dr Marek Ciesiński

 

Specjalista chirurgii plastycznej, dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie Chirurgii Plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo Twarzowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego.

Specjalizacja pod kierunkiem prof. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju.

Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Joseph McCarthy.

Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Meksyku, Brazylii,  Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych. Zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Oddziale Chirurgii Plastycznej I Rekonstrukcyjnej Szpitala w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jest specjalistą w takich zabiegach jak: liposukcja, korekcje nosa, uszu, piersi, abdominoplastyka, lifting twarzy, lifting uda, implanty łydek, plastyka powiek.

dr n. med. Iwona Gołębiowska

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Kraków, KLP Wilcza, KLP Nowy Sącz

BIOGRAM

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie, Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej  absolwentka studiów Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Członek PTMEiA, jak również nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje uczestnik wielu kongresów, sympozjów i szkoleń krajowych i zagranicznych.

Szkoleniowiec dla lekarzy w warszawskiej Aestetic Medic Training, ekspert i szkoleniowiec firmy Swiselle, szkoleniowiec firmy Aesthetic Concept.

W swojej pracy przekazuje pacjentom ideę, że Medycyna estetyczna nie jest po to, aby nas zmieniać, ale by prowadzić dialog z czasem i zatrzymać go w tej rozmowie na dłuższy czas, poprawiać niektóre “błędy młodości”, przybliżać własny ideał piękna i przede wszystkim, by spełniać marzenia.

ŚWIADOME PIĘKNO współtworzy z Pacjentami poprzez: relację, poznawanie siebie, zaufanie, odpowiednio dużo poświęconego wzajemnie czasu, dążenie do profesjonalizmu w zakresie Medycyny Estetycznej, a wreszcie właściwie ułożone plany zabiegowe, aby osiągnąć maksymalnie naturalny efekt.

 

dr Adrian Skoczylas

  Specjalizacja

medycyna estetyczna


  Dostępność

KLP Łowicka, KLP Wilcza, KLP Klif, KLP Bolesławiec, KLP Kraków, KLP Lubin

BIOGRAM

Absolwent wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Medycyna Estetyczna. Stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do problemu pacjenta. Stawia na zdrowy i naturalnym wygląd, skupiając szczególną uwagę na zabiegach regeneracyjnych i anty-aging.  Dla doktora zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta.

Prywatnie miłośnik podróży.

 

Bestsellery Kliniki Kraków

Formularz kontaktowy
  Placówki

  Jesteśmy w aż 10 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

  Warszawa

  Klif
  Łowicka
  SPA Warszawa
  Wilcza

  Kraków

  Kraków

  Rzeszów

  SPA Rzeszów

  Bolesławiec

  Bolesławiec

  Lake Hill

  SPA Lake Hill

  Nowy Sącz

  Nowy Sącz

  Lubin

  Lubin

  Żubrówka

  SPA Żubrówka

  Poznań

  Poznań

  telefon:

  e-mail:

  godziny otwarcia:

  X

  Zapisz się do newslettera

  Chcesz być na bieżąco z promocjami?
  Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!