Współpraca - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem Kliniki La Perla poszukujemy na terenie Polski (przede wszystkim na Pomorzu) oraz Unii Europejskiej 4- i 5-gwiazdkowych hoteli, w których moglibyśmy otworzyć kolejne profesjonalne placówki SPA pod naszą marką.

Od 18 lat jesteśmy liderem na polskim rynku w branży beauty, z unikalną i najszerszą ofertą zabiegową. Nasze placówki oferują pełen zakres zabiegów z medycyny estetycznej i nowoczesnej kosmetologii hi tech, poprzez autorskie rytuały i masaże spa, na chirurgii plastycznej kończąc.W przypadku zainteresowania współpracą, oferty prosimy kierować na adres: zarzad@la-perla.pl

Co czyni naszą koncepcją Spa wyjątkową konkurencyjnym rynku?

Najszersza oferta zabiegowa, własne luksusowe kosmetyki Beauty Box by Klinika La Perla na których oparte jest nasze menu i procedury zabiegowe oraz dostępność najnowocześniejszych i najskuteczniejszych technologii anti ageing, odchudzających i modelujących ciało. Wszystko po to zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Placówki KLP mieszczą się w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie (Dom Mody Klif, Holmes Place przy hotelu Hilton, Centrum Handlowe Panorama, ul. Wilcza i ul. Łowicka), a także w Holiday Inn w Józefowie. Na południu Polski posiadamy luksusowe SPA w Krakowie (tuż przy Rynku), w Rzeszowie (w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall) oraz najnowsza placówka – w nowoczesnym hotelu Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce k/Karpacza.

Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższe standardy usług oraz najnowsze technologie kosmetologii hi tech, posiadające certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Z tego względu z naszych klinik korzystają osoby ceniące sobie nie tylko luksus, ale także skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.

Naszym największym atutem jest profesjonalny i doświadczony personel: wykształceni w Polsce i zagranicą lekarze oraz kosmetolodzy, specjaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach.

Nasz model biznesowy obejmuje w większości przypadków wynajęcie powierzchni, na której samodzielnie kierujemy salonem SPA – szczegóły współpracy podlegają indywidualnej negocjacji. Otwarcie w Państwa obiekcie salonu SPA Kliniki La Perla z pewnością zwiększy atrakcyjność hotelu wśród wymagających klientów. Samodzielnie zajmujemy się rekrutacją pracowników oraz zarządzaniem placówką. We własnym zakresie prowadzimy także marketing oraz działania PR. Bardzo cenimy sobie współpracę partnerską, dlatego każdy obiekt z naszym Spa otrzymuje aktywne wsparcie w zakresie działań promocyjno – reklamowych.

W każdej naszej placówce zachowujemy standardy Kliniki La Perla, zapewniamy lekarzy medycyny estetycznej, nowoczesne kosmetyki linii Beauty-Box by La Perla oraz najnowsze urządzenia kosmetyki hi-tech.

W przypadku zainteresowania współpracą, oferty prosimy kierować na adres:

email:

X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!