Witajcie na naszym blogu - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Witajcie na naszym blogu

Blog Kliniki La Perla powstał z myślą o Was – naszych pacjentach i klientach. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że prawidłowe dobranie odpowiedniej terapii wśród tak szerokiej ofert na rynku jest niezwykle trudne. Mnogość preparatów, urządzeń, procedur przyprawia o zawrót głowy. Dlatego na naszym blogu oddajemy głos wyłącznie ekspertom, pragnąc dostarczyć wam zawsze aktualnych, rzetelnych i fachowych porad dotyczących zdrowia i urody.

Przekazujemy Wam zbiór wiedzy opartej na doświadczeniu, dzięki któremu będziecie mieli niepowtarzalną okazję poznać możliwości jakie dają innowacyjne urządzenia i metody połączone z wiedza ekspertów zdobywaną przez lata. Wiemy bowiem, że decydując się na zabiegi związane z ingerencją w nasz organizm, powinniśmy ufać właśnie im.

Nasi eksperci to profesjonalna kadra medyczna specjalizująca się w chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycynie estetycznej i kosmetologii. Ich wieloletnie doświadczenie oraz pasja wykonywania zawodu dają pewność, że każdy znajdzie tu odpowiedz na nurtujące go pytania.

Wyznajemy holistyczne podejście do dbania o swoje zdrowie i wygląd, dlatego na naszym blogu będą pisali dla Was eksperci reprezentujący różne dziedziny medycyny: Dr n. med. Elżbieta Radzikowska specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, Dyrektor medyczny Kliniki La Perla. Lek. med. Barbara Jerschina – Członek lekarskich towarzystw krajowych, europejskich i światowych medycyny estetycznej i przeciw starzeniowej. Prof. Dr hab. n.med. Artur Jakimiuk specjalista ginekologii estetycznej. Kierownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, dr n. med. Aldona Stachura Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, dr. Aleksandra Porębska specjalista medycyny estetycznej. Lekarz medycyny estetycznej Zuzanna Rahali.

Mamy nadzieję, iż informacje jakie tu znajdziecie będą inspiracją do świadomego dokonywania wyborów w zakresie estetyki i poprawiania jakości swojego życia. Życzymy miłej lektury!

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!