Ultraformer – poznaj światową nowość - Klinika La Perla | Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Salon Urody

Ultraformer – poznaj światową nowość

Choć pierwotnie Ultraformer III został stworzony do niszczenia komórek nowotworowych, odkryto jego dodatkową niepodważalną zaletę. Dzięki wykorzystaniu mocy ultradźwięków jest w stanie dokonać cudów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej – gwarantując nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała. Nowy Ultraformer III to urządzenie doskonałe, które poradzi sobie z wieloma problemami dojrzałej i problematycznej skóry, dlatego koniecznie musisz go lepiej poznać!

Ultraformer III to przełomowy, amerykański wynalazek, który wykorzystuje silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków, które docierają do głębokich warstw skóry i tam dokonują podgrzania tkanki. W rezultacie skóra wygładza się i napina, dając efekty jak przy liftingu. Co go wyróżnia? Temu niezwykle skutecznemu, lecz nieinwazyjnemu liftingowi poddać można nie tylko twarz, ale także ciało. Ultraformer w niezwykle efektywny sposób pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch. Dodatkowo ultradźwięki mają również zdolność redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, co przy okazji pozawala wyszczuplić obszary poddawane zabiegowi.

Zabiegi z użyciem Ultraformera są szybkie i mało bolesne, zabieg na całą twarz trwa niespełna 30 minut. Ultraformer jest doskonałym antidotum na opadającą linię brwi, wiszące policzki, luźną skórę szyi czy kurze łapki. Co ważne dla pacjentów, ograniczone są także niepożądane efekty uboczne, a rezultaty zabiegu są natychmiastowo widoczne. – Emitowana przez Ultraformer skoncentrowana wiązka energii wysokiej częstotliwości ma zdolność przenikania do głębokich warstw skóry, co powoduje termiczną koagulację na różnych głębokościach skóry i warstwy mięśniowo-powięziowej, dzięki czemu włókna kolagenowe są optymalnie regenerowane. – mówi Dr Aldona Stachura. Wzmożona produkcja i regeneracja kolagenu, odpowiedzialnego za sprężystość tkanek trwa jeszcze przez ok. 3 miesiące i właśnie tyle czasu należy poczekać na finalny, długotrwały efekt, utrzymujący się 2 lata.

Do codziennej aktywności można wrócić natychmiast po zabiegu. Tuż po, twarz nie jest opuchnięta, ani nie odczuwa się bólu. Jedynymi przeciwwskazaniami, u zdrowego człowieka, są rany i infekcje, jednakże ostateczna decyzja jak zawsze należy do lekarza. Zabiegi przy użyciu Ultraformera łączyć można także z toksyną botulinową, wypełniaczami i laserem, jednak zaleca się by zachować minimalnie miesięczną przerwę, by dać możliwość falom HIFU na ich prawidłowe działanie. To dzięki nim już od zaraz możesz stać się młodsza i jędrniejsza, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałaś.

Wróć do bloga
X

Zapisz się do newslettera

Chcesz być na bieżąco z promocjami?
Zapisz się do newslettera i odbierz 20% zniżki na pierwszy zabieg!